اخبار سیاسی

قول می دهیم ظرف یک تا دو روز آینده سامانه سوخت فعال گردد

تهران (پانا) - وزیر نفت از فعال شدن بیش از 3 هزار صندلی سوخت در سراسر کشور خبر می دهد و می گوید قول می دهم ظرف یک تا دو روز آینده سامانه هوشمند سوخت فعال گردد تا مردم عزیز بتوانند از سهمیه خود استفاده نمایند.

6 آذر 1400

کشتی Bluenose، نماد نوااسکوشیا روی این سکه حک شده است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از نارسیتی، پول نقد از زمان همه گیری نادر شده است، اما سکه نو 10 سنتی که به وسیله ضرابخانه سلطنتی کانادا وارد بازار شده ارزش تماشا دارد، این سکه در گرامیداشت صدمین سالگرد ساخت کشتی Bluenose ضرب شده است.

27 آبان 1400

انتشار کتابی در جهت بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان

خبرنگاران/قزوین مدیر اجرایی انتشارات جهاد دانشگاهی قزوین گفت: برای رسیدن به ایده های معماری پایدار، گریزی نیست جز تدوین استاندارد و مشخص اندازه ثابتی برای حداکثر اندازه مصرف انرژی ساختمان ها که باعث کنترل مصرف انرژی در آن می گردد و کتاب انرژی و طراحی...

20 آبان 1400

کمیته سوخت شرکت ملی گاز ایران شروع به کار کرد

امروز نخستین نشست کمیته سوخت شرکت ملی گاز ایران با هدف تأمین پایدار گاز در طول زمستان برگزار گردید.

14 آبان 1400

نمی توان معجزه کرد، ضرغامی 20 سال زمان می خواهد

یک هنرمند حوزه صنایع دستی که صاحب آثاری با موضوع کرونا هم هست، با اشاره به این نکته که در دولت گذشته به علت گرانی مواد اولیه بسیاری از کارگاه ها رو به تعطیلی رفته اند، توضیح داد: از باب فروش داخلی مردم ما برای صنایع دستی خیلی ارزش قائل نیستند و در بخش رسانه...

7 آبان 1400

سئول از فضای تحریمی علیه ایران سوء استفاده کرد

کارشناس مسائل بین الملل گفت: سئول به شدت از محدود شدن بازار خود در ایران نگران است، لذا برای پرداخت بدهی خود تدبیری جدی تری در پیش می گیرد.

1 آبان 1400

تور ارمنستان: فقط تفکری نو روابط بین باکو و ایروان را عادی خواهد نمود

به گزارش خبرنگاران به نقل از آپا، مولود چاووش اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه اظهار داشت که روابط بین جمهوری آذربایجان و ارمنستان تنها با تفکر نو و دیپلماسی فعال می تواند عادی گردد.

27 مهر 1400

فیلم تن دادن الهام حمیدی به اقدامی تحقیرآمیز ! ، پشت پرده زندگی لاکچری !

خبرنگاران:ویدیو منتشر شده از الهام حمیدی بازیگر زن مشهور تلویزیون و سینما که در آن در حال خرید کردن از مکان لاکچری است البته به نظر می رسد ایشان در حال تبلیغ هستند و از دنیای سیاست پای در فضای عایدی زایی گذاشته اند و این فیلم خرید لاکچری نیست! و یک تبلیغ...

17 مهر 1400

یک زن مانع ازدواج سحر قریشی با طارمی شد ، او کیست؟!

خبرنگاران: یک زن مانع ازدواج سحر قریشی با مهدی طارمی شد ! / او کیست؟!

10 مهر 1400

سرمربی فلوره: شمشیربازان را در مسابقات ازبکستان محک می زنیم، هیچ ملی پوشی حاشیه امن ندارد

سرمربی تیم ملی فلوره ایران گفت: با حضور در مسابقات ازبکستان می خواهم ملی پوشان را محک بزنیم و ببینیم در یک سال به جای مانده تا بازی های آسیایی کجای کار هستیم.

30 شهریور 1400

تور ارزان فرانسه: بلینکن: فرانسه شریک حیاتی ما در ایندوپاسیفیک است

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، آنتونی بلیکن وزیر خارجه ایالات متحده روز پنج شنبه به وقت محلی در یک کنفرانس خبری که پس از ملاقات وی و لوید آستین وزیر دفاع آمریکا با ماریز پِین وزیر خارجه و پیتر داتِن وزیر دفاع استرالیا در واشنگتن برگزار گردید، گفت...

29 شهریور 1400

وزیر نفت: قول می دهیم اتفاقات خوبی در فروش نفت رقم بخورد

وزیر نفت، تهاتر با کالا و سرمایه گذاری را از راه های فروش نفت خام ایران در شرایط تحریم اعلام نمود و گفت: قول می دهیم در ماه های آینده اتفاق های خوبی در حوزه فروش نفت رقم بخورد.

12 شهریور 1400

لزوم مهارت محور شدن دانشگاه ها در دولت سیزدهم

یک استاد دانشگاه از لزوم مهارت محور شدن دانشگاه ها در دولت سیزدهم خبر داد.

5 شهریور 1400

بخش صنعت کشور 8 درصد رشد کرد

معاون وزیر صمت از رشد 8 درصدی بخش صنعت کشور در شرایط تحریم و کرونا اطلاع داد.

20 مرداد 1400

گرمای بی سابقه در کانادا و آمریکا 69 کشته برجا گذاشت

در پی موج گرمای بی سابقه در ونکوور کانادا و بخشهایی از آمریکا در حاشیه شمال غرب اقیانوس آرام حداقل 69 نفر جان خود را از دست داده اند.

10 مرداد 1400

واشنگتن: شبکه انرژی آمریکا هدف حملات مداوم سایبری قرار گرفته است

وزیر انرژی آمریکا از حملات بسیار به شبکه انرژی از جمله شبکه توزیع برق این کشور از سوی دشمنان ایالات متحده خبر داد.

6 مرداد 1400

ادامه اعتصاب غذای مهاجران غیرقانونی در بروکسل

دو کننده سازمان ملل متحد از مقامات بلژیکی خواستند تا اجازه اعطای مجوز اقامت موقت را برای چند صد مهاجر غیرقانونی که به اعتصاب غذا در بروکسل دست زده اند، صادر کنند.

6 مرداد 1400

مودی شخصا تولد دالایی لاما را به او تبریک گفت

نخست وزیر هند بی اعتنا به هرگونه مخالفت احتمالی از سوی چین، با رهبر معنوی تبت تماس گرفت و شخصا تولد هشتاد و شش سالگی وی را تبریک گفت.

2 مرداد 1400

واکنش آمریکا به حضور 2 ناو ایرانی در اقیانوس اطلس

خبرنگاران : لوید آستین وزیر دفاع آمریکا با تکرار برخی ادعاهای بی اساس، گفت که از حضور دو ناو ایران در اقیانوس اطلس که گفته می شود به سوی ونزوئلا در حرکت هستند، نگران است.

30 تیر 1400

هیئت امنای دانشگاه فنی و حرفه ای مستقل شد

اعضای تازه هیئت امنای دانشگاه فنی و حرفه ای با حکم وزیر علوم تحقیقات و فناوری منصوب شدند و هیئت امنا و دبیرخانه هیئت امنای دانشگاه فنی و حرفه ای از دانشگاه جامع علمی کاربردی مستقل شد.

25 تیر 1400
تعداد: (494)