همه اخبار و مقاله ها

گنبد برج قابوس بازسازی می گردد

به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، فرهاد عزیزی مدیر کل دفتر امور پایگاه های جهانی با اعلام این خبر گفت: بازسازی این گنبد در جلسه راهبردی پایگاه میراث جهانی گنبد قابوس با آنالیز پروپوزال طرح بازسازی با حضور...

19 تیر 1399

قرارداد جدید پرسپولیس و کارگزارش امضا شد

قرارداد جدید باشگاه پرسپولیس و کارگزار این باشگاه به امضا طرفین رسید.

18 تیر 1399

ناپولی پیشنهاد رسمی برای جذب آزمون به باشگاه زنیت نداده است

باشگاه ناپولی ایتالیا با وجود اخبار رسانه های ایتالیایی تا به امروز هیچ پیشنهاد رسمی برای جذب سردار آزمون، بازیکن خط حمله زنیت روسیه ارائه نکرده است.

18 تیر 1399

اختصاص یاری بلاعوض به مالکان حمام های تاریخی سنندج و بانه

معاون میراث فرهنگی کردستان از اختصاص یاری های فنی و بلاعوض به مالکان حمام های تاریخی صلاحی و پاشاخانی سنندج و حمام مرزبانی شهرستان بانه در سال 99 اطلاع داد.

16 تیر 1399

اجرای 28 سازه آبخیزداری در شهرستان مهدیشهر

فرماندار شهرستان مهدیشهر گفت: 28 سازه آبخیزداری به حجم 19 هزار و 48متر مکعب با صرف 77 میلیارد ریال در چهار حوزه آبخیز آسوران -جاشلوبار، چاشم، هیکو و گلرودبار شهرستان مهدیشهر در طی سال 97 و 98 اجرا گشت.

16 تیر 1399

آخرین جزئیات از نوسازی ناوگان فرسوده تاکسیرانی کشور

ضامنی گفت: 40 هزار دستگاه تاکسی فرسوده تا سرانجام سال نوسازی می شوند.

16 تیر 1399

هشدار آمریکا به اعراب درباره رابطه با چین

ایسنا نوشت: یک مقام آمریکایی اظهار کرد، کشورهای عربی حوزه خلیج فارس باید در تعامل با چین، روابط خود با آمریکا را در نظر داشته باشند.

15 تیر 1399

زلزله تهران و گسل مشا

رییس شبکه شتابنگاری مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با بیان اینکه در حال حاضر تنها اطلاعات 3 ایستگاه شتابنگاری را استخراج کردیم گفت: با گذشت یکی دو ساعت از وقوع زمین لرزه امروز با بزرگای 5.1 نمی توان درباره گسل مسبب آن اظهار نظر کرد ولی با توجه به اینکه...

15 تیر 1399

ثبت نام آزمون ورودی دوره پزشکی به زبان انگلیسی در ایتالیا

فراخوان ثبت نام برای ثبت نام آزمون ورودی پزشکی ایتالیا، آی مت IMAT

14 تیر 1399

محققان برای مراقبت از باغ میوه روبات تنبل ساختند ، از تشخیص بیماری با یک قطره خون تا توسعه واکسن ضدکرونا

برای مرور مهمترین اخبار فناوری طی یک هفته گذشته در حوزه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و تکنولوژی های روز با ما همراه باشید.

14 تیر 1399

دستگاه قضا در خصوص چک های برگشتی ایام کرونایی میانجیگری کند، در قانون چک شرایط فورس ماژور تعریف نشده است

یک مدرس دانشگاه گفت: در شرایط شیوع کرونا قوه قضائیه مهم ترین اقدامی که می تواند انجام دهد میانجی گری جهت اخذ فرصت برای صادرکنندگان چک هایی است که برگشت خورده اند.

13 تیر 1399

فروش ضعیف گوشی های HMD - آیا شکست دوباره نوکیا نزدیک است؟

شرکت HMD Global بیش از سه سال است که توانسته برند نوکیا را احیا کند و برای گوشی های خوش نام آن موفقیت دوباره ای دست و پا کند. در سه ماهه اول سال 2017 فروش گوشی های این برند تنها 100 هزار نسخه بود اما در سه ماهه چهارم همان سال آنها توانستند 4.4 میلیون دستگاه به فروش...

13 تیر 1399

دستور اسحاق جهانگیری برای بررسی امکان بخشودگی جرایم مالیاتی

معاون اول رئیس جمهور پیرو درخواست رئیس اتاق ایران در مورد بخشودگی 100 درصدی جرائم موضوع ماده 169 مکرر قانون مالیات های مستقیم به واسطه خسارت های وسیع وارد شده بر کسب وکارها ناشی از شیوع بیماری کرونا، از وزیر اقتصاد خواست تا این درخواست را بررسی کرده، اقدامات...

12 تیر 1399

خبرنگاران مشاغل آسیب دیده از کرونا در مازندران در انتظار دریافت بسته های حمایتی

ساری - خبرنگاران - بخش های مختلف کشاورزی، گردشگری، صنایع دستی و مشاغل مرتبط با حوزه فرهنگ و هنر در مازندران با خسارت های جدی ناشی از شیوع کرونا روبرو شدند و در انتظار تصمیم دولت برای دریافت بسته حمایتی هستند.

12 تیر 1399

خبرنگاران اتحادیه آفریقا:90 درصد مسائل مربوط به سد النهضه نیل حل شده است

تهران- خبرنگاران- اتحادیه آفریقا اظهار داشت که بیش از 90 درصد مسائل مربوط به سد النهضه در مذاکرات سه جانبه میان مصر، اتیوپی و سودان حل و فصل شده است.

12 تیر 1399

ارگ نادری شیروان به خاطر بارندگی آسیب دید

علی مستوفیان، معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی اظهار کرد: این آثار شامل تپه ارگ نادری، حمام پیرشهید و چهار تاقی تیموری بوده است که آسیب های جزئی داشته و هم اکنون کارشناسان در حال بازدید و پایش هستند تا گزارش...

11 تیر 1399

بازیگر مشهور، سنگین ترین وزنه دنیا را بلند کرد (عکس)

بازیگر سریال بسیار مشهور تاج و تخت دست به کار بزرگی زد و سنگین ترین وزنه دنیا را بالای سر برد.

10 تیر 1399

کجا باید ماسک بزنیم؟

استفاده از ماسک برای افراد سالم فقط در مواقعی ضرورت دارد که اجبارا در مراکز عمومی سرپوشیده به ویژه در مترو و اتوبوس حضور پیدا می کنند و نمی توانند فاصله دو متری را از سایرین حفظ کنند.

10 تیر 1399

سلطانی فر: استقلال و پرسپولیس اواخر مرداد وارد بورس می شوند

مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان گفت که باشگاه های استقلال و پرسپولیس، اواخر مرداد سال جاری ورد بورس خواهند شد.

10 تیر 1399

ازبحران بهداشتی تا بحران اقتصادی اسپانیا با شیوع کرونا

شیوع گسترده ویروس کرونا که در هفته های اخیر اسپانیا را با بحران بهداشتی روبرو کرده، با سقوط بی سابقه 5.2 درصدی در سه ماهه ابتدایی 2020 بر اقتصاد این کشور نیز سایه افکنده است.

9 تیر 1399
تعداد: (1100)