مقالات گردشگری

بهشتی پور: سیاست اقدام در برابر اقدامیک راه چاره میانه در ارتباط با برجام است

یک کارشناس مسائل بین الملل توضیح داد : به نظر می رسد که در شرایط فعلی ایران و آمریکا می توانند در ارتباط با موضوع برجام ، سیاست اقدام در برابر اقدام را در پیش بگیرند چرا که این موضوع یک راهکار میانه است .

30 فروردین 1400

خبرنگاران منزل استاد عثمان محمدپرست در خواف نماسازی سنتی شد

مشهد- خبرنگاران- رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خواف در استان خراسان رضوی از اتمام نماسازی سنتی منزل استاد عثمان محمدپرست در این شهرستان اطلاع داد.

29 فروردین 1400

خبرنگاران نخست وزیر عراق به عربستان می رود

بغداد - خبرنگاران - پس از دعوت شب گذشته پادشاه سعودی از مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق برای سفر به ریاض در اولین فرصت ممکن، رسانه های عراقی از سفر قریب الوقوع او به عربستان خبر دادند.

27 فروردین 1400

بازدید مدیر کل روابط کار و جبران خدمت از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان

مدیر کل روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر دوروزه خود به اصفهان ضمن برگزارى جلسات متعدد با حوزه هاى مختلف از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اصفهان نیز بازدید کرد.

26 فروردین 1400

خبرنگاران عروسک ها، تبلور اسطوره های دیروز و تجسم رویاهای فردا

تهران- خبرنگاران- همزمان با برگزاری هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران-مبارک، ضمن رونمایی از پوستر نمایشگاه عکس این رویداد، مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی و معاون امور هنری وزارت فرهنگ پیغام هایی را برای این جشنواره صادر کردند.

19 فروردین 1400

125 میلیون مبتلا در دنیا، شرایط حاد کرونایی در پاریس ، چهار مورد مرگ بعد از تزریق واکسن آسترازنکا در آلمان

خبرگزاری خبرنگاران-طبق آخرین آمار جهانی در شب گذشته به ترتیب در کشورهای آمریکا، برزیل و هند 66 هزار، 90 هزار و 53 هزار نفر به ویروس کرونا مبتلا شدند.

6 فروردین 1400

با سه کلیک ویزای امارات بگیر ویزای امارات مجدداً برای ایرانیان صادر می گردد.

ویزای امارات مجدداً برای ایرانیان صادر می گردد.با وجودی که بیش از یک سال است امارات مرزهای خود را به روی گردشگران خارجی بسته است، به دلیل کوشش مسئولان ایرانی، مجددا مرزهای این کشور به روی گردشگران ایرانی گگردده خواهد شد.

5 فروردین 1400

مدافعان سلامت، ایثارگران مجاهد و مبارز ِ نبرد با کووید19

یکسال از شیوع بیماری منحوس کرونا در کشور ما ایران می گذرد و این مدافعان سلامت هستند که با وجود شهادت بسیاری از همکاران خود همچنان پای کار ایستاده اند.

28 اسفند 1399

سامان دهی محوطه ضلع شمالی تپه اشرف اصفهان

به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان، فریدون اله یاری مدیرکل استان روز 2 اسفندماه، گفت: در یک نشست مشترک، مواردی از قبیل ادامه عملیات کاووش، ایجاد سایت موزه، محوطه سازی و سامان دهی تپه اشرف بررسی شد.

26 اسفند 1399

حریرچی: تبلیغ برای سفر ممنوع است

ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت در پاسخ به پرسشی درباره تبلیغ سفر های نوروزی توسط تور های مسافرتی گفت: بر اساس مصوبه ستاد کمیته امنیتی اجتماعی و کمیته تبلیغات ستاد ملی کرونا تبلیغ برای سفر ممنوع است.

25 اسفند 1399

خبرنگاران معاون استاندار: توفیقات انقلاب در حوزه عمرانی لرستان چشمگیر است

خرم آباد - خبرنگاران - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان با بیان اینکه توفیقات انقلاب در حوزه عمرانی استان چشمگیر بوده است، گفت: گازرسانی، آبرسانی و برق رسانی به روستاها، افتتاح سدها و راه ها و فعالیت های مهم زیرساختی و عمرانی از جمله این توفیقات...

21 اسفند 1399

لزوم همکاری شهرداری ها با هیات های استانی نجات غریق

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون نجات غریق و غواصی، سید محسن موسوی زاده نماینده خوزستان در شورای عالی استان ها با اشاره به اهمیت ارتباط مستمر شهرداری ها با هیات نجات غریق گفت: فدراسیون نجات غریق وظایف مهمی دارد چرا که فعالیت ناجیان...

20 اسفند 1399

رئیس مجلس عراق به کویت سفر کرد

رئیس مجلس عراق در چارچوب سفری رسمی و یک روزه وارد کویت شد.

17 اسفند 1399

شرایط سفرهای نوروزی اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا پس از آخرین جلسه این ستاد به مصوبه های مربوط به سفرهای نوروزی اشاره ای کلی کرد و برطرف محدودیت ها و برقراری سفر در تعطیلات نوروزی را مشروط به این دانست که در یک و نیم ماه باقی مانده تا سرانجام سال، شرایط...

15 اسفند 1399

انسان هرگز به مریخ نخواهد رفت؟!

ایلان ماسک گفت :قوانین آن ها برای تعداد کمی پرتاب در سال از چند مرکز دولتی مناسب است و با این قوانین، بشر هرگز به مریخ نخواهد رفت.

12 اسفند 1399

آیا ایرانی ها می توانند به مالزی سفر نمایند؟

ایسنا/ به دنبال خبرهای منتشر شده، این پرسش مطرح می شود که آیا ایرانی ها می توانند به مالزی سفر نمایند؟

8 اسفند 1399

اسپیس اکس، دکل های نفتی را پایگاه فضایی می نماید

اسپیس اکس فعالانه در حال ساخت فناوری هایی است که این موضوع را امکان پذیر سازد؛ با این هدف نهایی، که زندگی انسان در سیاره مریخ را ممکن کند.

5 اسفند 1399

هتل یلو؛ اقامتگاهی سنتی و زیبا در آران و بیدگل، عکس

هتل یلو از هتل های شهر آران و بیدگل در شمال استان اصفهان است و تا دریاچه نمک حدود 2 ساعت فاصله دارد.

1 اسفند 1399

خبرنگاران هفت چالش داخلی که بایدن با آنها روبرو است

نیویورک- خبرنگاران- جو بایدن در حالی روز چهارشنبه به طور رسمی قدرت را در دست می گیرد که جامعه آمریکا در چهارسال گذشته در اثر سیاست های ترامپ و همه گیری کرونا، بسیار متزلزل شده و چالش های اساسی را پیش روی رئیس جمهوری منتخب گذاشته است.

28 بهمن 1399

میزبانی تالاب انزلی از فلامینگو و لک لک نشانه خوبی نیست

خبرنگاران/گیلان نماینده بندرانزلی در مجلس، با تاکید بر اینکه تالاب در حال مرگ است، گفت: تالاب انزلی چند سالی است که میزبان فلامینگو و لک لک شده، اما این مسئله جای خوشحالی ندارد، زیرا این پرندگان برای صید احتیاج به آب کم عمق دارند و برای صید به تالاب های...

25 بهمن 1399
تعداد: (390)