اخبار مجلس

تصویب بودجه 770 میلیارد دلاری اختیارات دفاع ملی آمریکا

بیشتر اعضای سنای آمریکا روز آدینه از لایحه موسوم به قانون اختیارات دفاع ملی حمایت کردند و این لایحه 770 میلیارد دلاری را برای تصویب نهایی به کاخ سفید فرستادند.

18 اسفند 1400

تعرفه استفاده از فضا و برق در مراکز مخابراتی تغییر کرد

به گزارش خبرنگاران، کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جلسه شماره 326 خود به پیشنهاد سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، دو موضوع بازنگری تعرفه استفاده از فضا در مراکز مخابراتی و نیز بازنگری تعرفه استفاده از خدمت برق در مراکز مخابراتی را بررسی و تصویب...

6 بهمن 1400

زنگ خطر بی توجهی به شیوه نامه های بهداشتی در تالار ها

علیرضا نوروزیان گفت: متاسفانه در بعضی از تالار ها شیوه نامه بهداشتی به خوبی رعایت نمی گردد و زنگ خطری برای شیوع بیشتر ویروس کرونا در سایه غفلت مسئولان است.

12 دی 1400

توضیح دهنوی درباره مصوبات سران قوا برای تقویت بورس

تهران (پانا) - رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت به طور مرتب در حال پیگیری بحث واریز مبلغ 150 میلیون دلار هستیم اما متأسفانه به دلایلی نمی توان زمان دقیقی را برای واریز این مبلغ به حساب تعیین کرد.

22 تیر 1400

مدرسه به جای بیمارستان برای کرونایی ها ، اتوبوسی که معترضان آتش زدند (گزارش تصویری)

بخش دیگری از تصاویر برگزیده 24 ساعت اخیر را اینجا ببینید.

2 تیر 1400

جزئیات جلسه فوق العاده شورای نگهبان درباره طرح جهش فراوری مسکن

عضو حقوقدان شورای نگهبان در ادامه سلسله گزارش های خود به مردم، گزارشی از جلسه فوق العاده شورای نگهبان درباره طرح جهش فراوری مسکن ارائه کرد.

10 خرداد 1400

تظاهرات مردم انگلیس در اعتراض به افزایش قدرت سرکوب پلیس

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، خیابان های لندن امروز شنبه بار دیگر صحنه تظاهارات اعتراض آمیز در واکنش به افزایش قدرت پلیس انگلیس بود.

8 خرداد 1400

رزم حسینی به کرونا مبتلا شد خبرنگاران

سخنگوی کمیسیون مالی مجلس از عدم حضور وزرای صمت و جهاد کشاورزی در جلسه امروز این کمیسیون اطلاع داد.

8 اردیبهشت 1400

گزاره برگ وزارت خارجه درمورد رأی صلاحیتی دیوان بین المللی دادگستری

تهران (پانا) - وزارت امور خارجه ایران با انتشار گزاره برگی به تشریح موضوع حکم دیوان بین المللی دادگستری در مورد رای صلاحیتی در پرونده شکایت جمهوری اسلامی ایران از ایالات متحده آمریکا بابت نقض عهدنامه 1955 مودّت پرداخت.

16 اسفند 1399

تکذیب ادعای بلامانع بودن استفاده از سوخت مازوت

رضا خشنودی معاون قضایی دادستان کل کشور در حقوق عامه در واکنش به ادعای رییس سازمان حفاظت محیط زیست مبنی بر بخشنامه ناظر بر بلامانع بودن استفاده از سوخت مازوت در نیروگاه ها از جانب دادستانی کل کشور، تاکید نمود: بخشنامه ای در این زمینه از سوی معاونت حقوق...

21 بهمن 1399

آخرین خبر از پرونده عیسی آل کثیر در دادگاه CAS

امیر ساعد وکیل، وکیل باشگاه پرسپولیس : دادگاه CAS به وکلای AFC اعلام نموده است که تا تاریخ 25 دی ماه لایحه دیگری را برای محرومیت عیسی آل کثیر ارائه نمایند.

21 بهمن 1399

حرکت کوبا روی موج اصلاحات مالی

روز اول ژانویه 2021 برای مردم کوبا معنایی به جز شروع سال نوی میلادی و جشن 62 سالگی انقلاب کوبا داشت. دولت کوبا در این روز برای اولین بار از انقلاب 1959 که فیدل کاسترو را بر مسند قدرتی نشاند که با احتساب سال های نخست وزیری و ریاست جمهوری، نیم قرن حاکمیت او بر...

20 بهمن 1399

عصبانیت ترامپ از کنگره، انتخابات غیر قانونی بود!

خبرنگاران: رئیس جمهوری آمریکا که از تصویب لایحه هزینه دفاع ملی بدون برآورده شدن خواسته هایش عصبانی است، بار دیگر نتایج انتخابات را غیرقانونی دانست.

19 بهمن 1399

پیگیری میدانی رئیس مجلس درباره پرداخت یارانه 120 هزار تومانی

رئیس مجلس شورای اسلامی در راستای نظارت میدانی و پیگیری واریز یارانه 120 هزار تومانی مصوب مجلس شب گذشته در منطقه 12 شهرداری تهران با بعضی اهالی محله امامزاده یحیی تبادل نظر کرد.

19 بهمن 1399

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: بازار سرمایه یکی از مهمترین منابع اقتصادی بودجه سال آینده است

تهران (پانا) - رئیس کمیسیون مالی مجلس می گوید در بودجه 1400 حدود 95 هزار میلیارد تومان عرضه سهام دیده شده است.

18 بهمن 1399

عدم تصویب لایحه میشیگان برای جلوگیری از فروش مستقیم خودروهای برقی

شکست خوردن لایحه 6233 به معنای آن نیست که در آینده لوایحی مشابه مطرح نخواهد شد.

18 بهمن 1399

ساعت محدودیت های شبانه تغییر نمی کند

سرهنگ محمدباقر سلیمی با اشاره به پیشنهاد پلیس راهور برای تغییر ساعت اعمال محدودیت شبانه در طرح محدودیت های کرونایی از ساعت 21 به ساعت 22 گفت: ما در مجموعه پلیس راهور و پلیس راهور تهران عظیم رفتار های ترافیکی، ظرفیت معابر، گره های ترافیکی و … را رصد می کنیم.

18 بهمن 1399

جلسه علنی آغاز شد، بررسی طرح لغو تحریم ها در دستور کار مجلس

جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش آغاز شد و طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از ملت ایران در دستور کار قرار گرفت.

12 دی 1399

اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش درباره یک شایعه

خبرگزاری خبرنگاران- وزارت آموزش و پرورش درباره شایعه چگونگی فرایند ادامه سال تحصیلی جاری از هفته آینده اطلاعیه ای صادر کرد.

11 دی 1399

رسولی: معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران فاقد وجاهت قانونی است

تهران (پانا) - خزانه دار شورا در قالب تذکری خواستار تعیین تکلیف معاونت توسعه منابع انسانی شد و گفت تشکیل معاونت فرهنگی اجتماعی بدون رعایت ماده 112 قانون استخدام کشوری بوده و تبعآ تداوم فعالیت آن و واحدهای متناظر در مناطق فاقد وجاهت قانونی است.

8 دی 1399
تعداد: (54)