اخبار صنعت

رشد سهم زنان فارس در اشتغال

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس گفت: با کسب رتبه نخست فارس در کاروزی فارغ التحصیلان بخش کشاورزی در کشورسهم زنان فارس در اشتغال افزایش یافته است.

14 فروردین 1399

شروع ثبت نام دوره های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه، دکتر مزدک راد­ملکشاهی گفت: پذیرش دوره های کارشناسی ناپیوسته حضوری نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی کرمانشاه از روز شنبه 7 شهریور ماه شروع شده و تا 14 همین ماه...

13 فروردین 1399

سبقت ایران از قطر در بزرگترین میدان گازی دنیا

اکنون ظرفیت برداشت گاز غنی ایران در پارس جنوبی به 630 میلیون مترمکعب در روز افزایش یافته و با راه اندازی سکوهای باقی مانده فاز 13 این ظرفیت از مرز 700 میلیون مترمکعب در روز عبور می نماید.

12 فروردین 1399

از کجا چمن مصنوعی بخریم

برای خرید چمن مصنوعی چون یکی از کالاهایی است که مربوط به تزئینات ساختمان و بخشی از آن مربوط به ورزش و زمین های فوتبال و دیگر ورزش ها می باشد حتماً باید به مجموعه برای خرید چمن مصنوعی مراجعه کرد که کار تخصصی آن ها واقعاً چمن مصنوعی باشد.

7 فروردین 1399

پذیرش رشته ایمنی، بهداشت و محیط زیست در آزمون کارشناسی ارشد 99 صرفاً توسط دانشگاه تهران انجام می گردد

طبق اصلاحات دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد سال 99 پذیرش در رشته ایمنی، بهداشت و محیط زیست صرفاً توسط دانشگاه تهران انجام خواهد شد.

6 فروردین 1399

حسینی: کادر فنی تیم ملی گفت نامه خداحافظی بنویس، گفتم خودم تصمیم می گیرم، نمی دانم این همه دریافتی پرسپولیس چه شد

سیدجلال حسینی، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت که نمی داند دریافتی پرسپولیس از پاداش مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، چه سرنوشتی داشته است.

5 فروردین 1399

باید سیستم آموزشی را به روز کنیم

خبرنگاران/خوزستان معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: باید سیستم آموزشی خود را به روز و صنعت و دانشگاه را با هم مرتبط کنیم.

4 فروردین 1399

تشریفات گمرکی پروازهای بین المللی

در پروازهای بین المللی، لوازم و وسایل مسافر مورد بازرسی مأمورین نهادهای مربوطه قرار می گیرد. با توجه به تعداد زیاد مسافر در هر پرواز و ازدحام در قسمت کنترل جهت بازرسی لازم است مسافران چند ساعت قبل از پرواز به فرودگاه مراجعه کنند. بدیهی است که مسافران...

4 فروردین 1399

سرقت تازه داماد از دفتر مجلس اعلای عراق در تهران

راز سرقت از دفتر نمایندگی مجلس اعلای عراق در تهران با بازداشت راننده دفتر و اعترافات وی فاش شد.

2 فروردین 1399

حجم تجارت کالا و خدمات فنی و مهندسی کشور افزایش می یابد، کره جنوبی جایگزین چین در صادرات ایران شد

مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاون کل سازمان توسعه و تجارت ایران گفت: در راستای برنامه های قتصاد مقاومتی، سال جاری حجم تجارت کالا و خدمات فنی و مهندسی از کشور 10 میلیارد دلار افزایش می یابد.

29 اسفند 1398

فرهاد مجیدی؛ هر بازی 44444444 تومان!

فرهاد برای هر مسابقه 44 میلیون و 444 هزار و 444 تومان دریافت می نماید؛ عددی که مورد علاقه اسطوره استقلال هم هست!

29 اسفند 1398

همایش ملی مهندسی سطح و کنفرانس بررسی تخریب و تخمین عمر در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می گردد

بیستمین همایش ملی مهندسی سطح و نخستین کنفرانس بررسی تخریب و تخمین عمر، 15 تا 17 بهمن ماه در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می گردد.

28 اسفند 1398

معرفی صندوق بیمه کشاورزان و عشایر نیازمند ابزارهای تبلیغاتی است

به گزارش خبرنگاران، محمد رضا رستمی ظهرشنبه در دومین جلسه ستاد توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان همدان با اشاره به اینکه استان همدان پتانسیل هایی از جمله مسافت کوتاه با تهران و زیرساخت های توسعه ای دارد و انتظار می رود در بحث بیمه...

25 اسفند 1398

حکایت تلخ 222 قطعه زمین جنگلی، ویلاها غیرمجاز قد می کشند

خبرنگاران - گروه استان ها - علیرضا نوری کجوریان: تخریب و تصرف قطعات 10 هکتاری در غرب مازندران در نیم قرن گذشته سرنوشت شومی برای این ثروت ملی رقم زده است.

24 اسفند 1398

صادرات خدمات به بازارهای منطقه، هدفگذاری جهاددانشگاهی

خبرنگاران/خوزستان رییس جهاد دانشگاهی گفت: علاقه مند هستیم تا پس از ایران به بازارهای منطقه نیز ورود و نسبت به صادرات خدمات به خارج از کشور اقدام کنیم.

24 اسفند 1398

واردات 6 میلیارد دلار کالای چینی در 5 ماه، تراز تجاری با چین منفی 750 میلیون دلار شد

تراز تجاری ایران با چین در 5 ماهه نخست امسال میلادی منفی 750 میلیون دلار بوده و در این دوره صادرات چین به ایران حدود 6 میلیارد دلار گزارش شده است.

22 اسفند 1398

شرایط و هزینه تحصیل در رشته های علوم پزشکی در کانادا

اعتبار دانشگاه ها و سیستم آموزشی در کانادا، تحصیل در این کشور را به رویای بسیاری از ایرانیان تبدیل نموده است. در میان رشته های ارائه شده در مراکز آموزش عالی کانادا، زیرمجموعه رشته های پزشکی از دیگر رشته ها، برجسته تر و محبوب تر است؛ چراکه تحصیل در کانادا...

21 اسفند 1398

تصمیم جدید آمریکا برای اجرای تحریم های تازه ایران ، تنفس 90 روزه اعلام شد

خزانه داری آمریکا با صدور اطلاعیه ای بیان نمود به شرکت های خارجی فرصتی 90 روزه داده تا خود را به تحریم هایی که هفته گذشته علیه ایران اعلام شد، منطبق کنند.

14 اسفند 1398

سومین کنفرانس حکمرانی و سیاست گذاری عمومی 25 و 26 دی 98 برگزار می گردد

دانشگاه صنعتی شریف سومین کنفرانس حکمرانی و سیاست گذاری عمومی را 25 و 26 دی ماه 98 برگزار می نماید.

7 اسفند 1398

بیماری سلیاک: وقتی نباید نان بخورید!

گلوتن پروتئینی است که در گندم، جو و چاودار یافت می گردد. اما متاسفانه، در بیماری ای به نام سلیاک Coeliac ، وارد شدن این پروتئین به دستگاه گوارش باعث بروز یک پاسخ خودایمنی مخرب و نابود شدن و آسیب دیدن پرزهای روده باریک می گردد.

3 اسفند 1398
تعداد: (150)