وعده وزیر کار برای افزایش دریافتی بازنشستگان

به گزارش بیباپ، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: قرار است با مصوبه هیأت امنای سازمان تأمین اجتماعی، امسال برای بار دوم برخی از موارد جنبی حقوق بازنشستگان را افزایش دهیم تا قدرت خرید بازنشستگان تقویت شود و این افزایش موارد غیر از حقوق بازنشستگان امسال برای دومین بار اجرا می شود.

وعده وزیر کار برای افزایش دریافتی بازنشستگان

به گزارش بیباپ به نقل از خبرگزاری فارس، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برای خدمات بهتر به بازنشستگان، بیمه های تکمیلی بازنشستگان توسعه پیدا می کند و باشگاهی برای بازنشستگان فراهم می شود که بازنشستگان بانک رفاه را از آن خود بدانند و مسائل مالی آنها با تسهیلات این بانک برطرف شود.

شریعتمداری این را هم گفت که براساس طرحی سالانه تا سقف 50 میلیون تومان تسهیلات خرید به بازنشستگان با اقساط 36 ماهه و سود 15 درصد اعطا می شود تا قشر بازنشسته شرایط مطلوب تری از نظر زندگی پیدا کنند.

وی همچنین گفت: قرار است با مصوبه هیأت امنای سازمان تأمین اجتماعی، امسال برای بار دوم برخی از موارد جنبی حقوق بازنشستگان را افزایش دهیم تا قدرت خرید بازنشستگان تقویت شود و این افزایش موارد غیر از حقوق بازنشستگان امسال برای دومین بار اجرا می شود.

وزیر تعاون همچنین گفت: در راستای همسان سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی، تلاش برای ارتقای حداقل مصوبه بازنشستگان تأمین اجتماعی انجام می شود.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 1224

به "وعده وزیر کار برای افزایش دریافتی بازنشستگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وعده وزیر کار برای افزایش دریافتی بازنشستگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید