حاجی میرزایی: لایه های قانون تعارض منافع در آموزش و پرورش عمق بیشتری یابد

به گزارش بیباپ، وزیر آموزش و پرورش بر تناسب خطا و جزا و رعایت حقوق افراد در هیات های رسیدگی به تخلفات اداری تاکید نمود و گفت: لایه های قانون تعارض منافع در آموزش و پرورش عمق بیشتری یابد.

حاجی میرزایی: لایه های قانون تعارض منافع در آموزش و پرورش عمق بیشتری یابد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، وزیر آموزش وپرورش در نشست با مدیران معاونت حقوقی و امور مجلس بر تناسب خطا و جزا و رعایت حقوق افراد در هیات های رسیدگی به تخلفات اداری تاکید نمود.

محسن حاجی میرزایی در این نشست با اشاره به اینکه معاونت حقوقی و امور مجلس مأموریت های سنگینی بر عهده دارد، اظهار کرد: داشتن هدف های روشن برای هر مجموعه و سازمانی الهام بخش است و باعث افزایش انرژی و شوق کار می گردد و هم افزایی ایجاد می نماید.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه معاونت حقوقی باید بتواند امور وزارت آموزش وپرورش را قاعده مند و مبتنی بر رویه های منطقی و قانونی نماید، اظهار کرد: باقاعده مند شدن امور، قدرت یادگیری و کار آرایی سیستم افزایش می یابد.

حاجی میرزایی با تأکید بر اهمیت موضوع املاک آموزش وپرورش توضیح داد: باید به سرعت امور املاک وزارت آموزش وپرورش سامان یابد و در این راه باید با تأکید بر استمرار بر فعالیت ها بتوانیم املاک بیشتری را سنددار و از گزند حوادث دور نگاه داریم.

وی با اشاره به ابلاغ بخشنامه تعارض منافع در آموزش وپرورش گفت: لایه های تعارض منافع در آموزش وپرورش می تواند عمیق تر گردد و حوزه های بیشتری را شامل گردد. با افزایش عمق لایه های تعارض منافع در آموزش وپرورش می توانیم شفاف تر و دقیق تر عمل کنیم.

وزیر آموزش وپرورش بابیان اینکه در حوزه تخلفات اداری باید آنالیز کنیم چه تخلفاتی در آموزش وپرورش شکل می گیرد، اظهار کرد: باید راه چاره های پیشگیری از تخلفات را آنالیز کرد و بر اساس آن اصلاحاتی تنظیم کرد تا خطا ها کمتر گردد.

وی در انتها در حوزه تخلفات اداری بر تناسب خطا و جزا و رعایت حریم افراد در هیات های رسیدگی به تخلفات اداری تأکید کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 اسفند 1399 بروزرسانی: 25 اسفند 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 1795

به "حاجی میرزایی: لایه های قانون تعارض منافع در آموزش و پرورش عمق بیشتری یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاجی میرزایی: لایه های قانون تعارض منافع در آموزش و پرورش عمق بیشتری یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید