اخبار اقتصادی

آخرین جزئیات از نوسازی ناوگان فرسوده تاکسیرانی کشور

ضامنی گفت: 40 هزار دستگاه تاکسی فرسوده تا سرانجام سال نوسازی می شوند.

16 تیر 1399

دستگاه قضا در خصوص چک های برگشتی ایام کرونایی میانجیگری کند، در قانون چک شرایط فورس ماژور تعریف نشده است

یک مدرس دانشگاه گفت: در شرایط شیوع کرونا قوه قضائیه مهم ترین اقدامی که می تواند انجام دهد میانجی گری جهت اخذ فرصت برای صادرکنندگان چک هایی است که برگشت خورده اند.

13 تیر 1399

دستور اسحاق جهانگیری برای بررسی امکان بخشودگی جرایم مالیاتی

معاون اول رئیس جمهور پیرو درخواست رئیس اتاق ایران در مورد بخشودگی 100 درصدی جرائم موضوع ماده 169 مکرر قانون مالیات های مستقیم به واسطه خسارت های وسیع وارد شده بر کسب وکارها ناشی از شیوع بیماری کرونا، از وزیر اقتصاد خواست تا این درخواست را بررسی کرده، اقدامات...

12 تیر 1399

سلطانی فر: استقلال و پرسپولیس اواخر مرداد وارد بورس می شوند

مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان گفت که باشگاه های استقلال و پرسپولیس، اواخر مرداد سال جاری ورد بورس خواهند شد.

10 تیر 1399

ازبحران بهداشتی تا بحران اقتصادی اسپانیا با شیوع کرونا

شیوع گسترده ویروس کرونا که در هفته های اخیر اسپانیا را با بحران بهداشتی روبرو کرده، با سقوط بی سابقه 5.2 درصدی در سه ماهه ابتدایی 2020 بر اقتصاد این کشور نیز سایه افکنده است.

9 تیر 1399

کناف، بهترین شیوه برای پوشاندن سقف

سقف کاذب کناف (Knauf) یکی از انواع سقف کاذب است که با استفاده از مصالح جدید، در سال های اخیر در نازک کاری ساختمان استفاده می گردد. سقف کاذب یکی از مهم ترین اِلمان ها در دکوراسیون داخلی فضا های مسکونی، اداری و تجاری است. برعکس دیگر متریال مورد استفاده در سقف...

8 تیر 1399

لیگ عربستان لغو نمی شود، تعداد بازیکنان خارجی تغییر نمی کند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روزنامه الشرق الاوسط، یاسر المسحل رئیس فدراسیون فوتبال عربستان با بیان اینکه هنوز تاریخ از سرگیری مسابقات لیگ فوتبال این کشور مشخص نیست اعلام کرد که هماهنگی های مستمری با مراجع ذیصلاح وجود دارد.

8 تیر 1399

دنیا پساکرونا چگونه است؟

عضو هیات علمی مرکز تحقیقات رفاه اجتماعی با تاکید بر ضرورت توجه به مولفه های اجتماعی، فرهنگی، مالی، سیاسی و سایر ابعاد در دوران پساکرونا، ضمن تشریح تغییرات حاصل شده در این مولفه ها و پیش بینی رفتار اقشار و سطوح مختلف جامعه در دوران پسابحران، راهکارهایی...

6 تیر 1399

گفتگوی تلفنی ظریف با وزیران خارجه ترکمنستان و پاکستان

وزیر امور خارجه کشورمان در ادامه تماس های خود با وزیران خارجه ترکمنستان و پاکستان مصاحبه کرد.

6 تیر 1399

بودجه ای برای هنر گرافیک در اصفهان وجود ندارد

مدیر خانه گرافیک حوزه هنری اصفهان گفت: سال گذشته در زمینه گرافیک در اصفهان اتفاق های خیلی چشمگیری نیفتاده است، در بخش جشنواره ها فعالیت می کنیم اما در کل در ارزیابی آثار ارسال شده برای ما نسبت به سال های گذشته اگر ضعیف نشده باشیم اما متوقف شده ایم.

4 تیر 1399

نیروی انسانی نا ایمن، عامل اصلی نشت اطلاعات

معاون فنی پلیس فتا ناجا سهل انگاری و استفاده از نیروی انسانی فاقد مهارت تخصصی کافی را عامل اصلی نشت اطلاعات از بعضی سرور ها و سامانه های اطلاعاتی بیان کرد.

3 تیر 1399

دلیل نرخ بالای ابتلای افراد به کرونا معین شد ، پروتئین های نفوذپذیر میزبان ویروس چینی

محققان در مطالعات خود دلیل نرخ ابتلای بالای افراد به ویروس کرونا را نشان دادند.

1 تیر 1399

شروع عملیات بازسازی کاروانسرای ورده در زرندیه

عملیات بازسازی کاروانسرای ورده توسط بخش خصوصی با کاربری جدید شروع شد.

31 خرداد 1399

غربالگری سلامت بیش از 96 درصد مردم استان تهران، ضرورت کاهش حجم ترافیکی حمل و نقل عمومی

استاندار تهران با اشاره به انجام غربالگری سلامت در زمینه کرونا، از غربالگری سلامت بیش از 96 درصد مردم شهرستان های استان تهران و 70 درصدی شهر تهران اطلاع داد.

30 خرداد 1399

قیمت آپارتمان های نقلی در مناطق مختلف تهران ، فروشنده واقعی کیست؟

بعضی از واسطه های ملکی می گویند فروشنده های واقعی در صورتی که بودجه متقاضیان خرید املاک نقلی نقد باشد حاضر به انعطاف قیمتی هستند.

29 خرداد 1399

سناتور آمریکایی: عربستان به غرق کردن بازار انرژی با نفت خام خود سرانجام دهد

سناتور جمهوریخواه آمریکایی به شدت از عربستان سعودی به دلیل تولید بیش از حد نفت که منجر به کاهش بهای طلای سیاه در بازار شد انتقاد کرد.

29 خرداد 1399

اقلام اساسی ماه رمضان در اردبیل توزیع می شود

خبرنگاران/اردبیل رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از آغاز توزیع اقلام اساسی ماه مبارک رمضان در استان اردبیل خبر داد.

28 خرداد 1399

اعلام محکومیت 3 مفسد مالی

غلامحسین اسماعیلی در نشست خبری که امروز بصورت مجازی و بدون حضور خبرنگاران برگزار گردید، گفت: به متولیان تدوین دستورالعمل های کرونایی که برای عموم فعالیت های اجتماعی دستورالعمل های بی شماری را تدوین کردند و زمینه بازگشت بعضی مشاغل را مهیا کردند، پیشنهاد...

27 خرداد 1399

قبرس، ترکیه را به دزدی دریایی متهم کرد

با پهلو دریافت یک کشتی حفاری متعلق به دولت آنکارا در سواحل جنوب غربی قبرس، نیکوزیا دولت ترکیه را به دزدی دریایی متهم کرد.

27 خرداد 1399

دستگاه لایه نشانی ایرانی به 2 کشور صادر شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، شرکت دانش بنیانی توانست با افزایش سطح کاربرد و ارتقای کیفیت دستگاه لایه نشانی دورانی تولیدی خود وارد مرحله صادرات شده و این دستگاه را به کشورهای بولیوی و عراق صادر کند.

26 خرداد 1399
تعداد: (302)