در کشور خلاء سرمایه های بزرگ داریم

به گزارش بیباپ، سعید زرندی گفت: سرمایه گذاری های بزرگ برای کشور باید شکل بگیرد و در این راستا صاحبان برند برای این موضوع پیشقدم شوند.

در کشور خلاء سرمایه های بزرگ داریم

به گزارش گروه مالی بیباپ به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت در جلسه با تعدادی از فعالان بزرگ صنایع غذایی کشور، گفت: صنایع بزرگ می توانند محرک صنایع کوچک باشند و در کشور خلاء سرمایه های بزرگ داریم.

وی اضافه کرد: باید به دنبال شکل گیری سرمایه گذاری های واحد های با سرمایه بیش از یک میلیارد دلاری باشیم.

زرندی شرح داد: افراد خوش نام و خوش سابقه اگر وارد این میدان شوند، می توان سرمایه های مردمی را هم به کمک گرفت و این سرمایه گذاری ها را شکل داد.

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت اضافه کرد: نقدینگی بالایی در جامعه وجود دارد، لذا باید با بهره گیری از بازار سرمایه، سرمایه گذاری های جدید تعریف شود که بخشی از آن را صاحبان صنایع بزرگ متقبل شوند و بخشی از آن را از بازار سرمایه و سرمایه های مردمی جذب کرد.

زرندی گفت: رونق در بورس وقتی برای تولید مفید خواهد بود که بتوان آن را در این راستا قرار داد وگر نه به صرف افزایش شاخص های سهام، اتفاقی برای تولید نخواهد افتاد.

معاون طرح و برنامه وزارت صمت گفت: خوشبختانه نگاه خوبی در مدیران بازار سرمایه نسبت به طرح سرمایه گذاری های جدید در تولید با استفاده از ابزار های نوین مالی وجود دارد و اعلام آمادگی خوبی از طرف بورس اعلام شده که امیدواریم با تسهیل اقدامات اجرایی، این مهم برای کشور اتفاق بیفتد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 مهر 1399 بروزرسانی: 15 مهر 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 1290

به "در کشور خلاء سرمایه های بزرگ داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در کشور خلاء سرمایه های بزرگ داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید