جلیلی: نفت را با کارمزد کم تر نسبت به قبل از تحریم ها می فروشیم

به گزارش بیباپ، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ایران اکنون یک میلیون و 200 هزار بشکه نفت می فروشد و پول آن را هم می گیرد و کارمزد این فروش هم بسیار پایین تر از قبل تحریم هاست.

جلیلی: نفت را با کارمزد کم تر نسبت به قبل از تحریم ها می فروشیم

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، شامگاه امشب (21 بهمن) در بخشی از اظهارات خود برنامه گفت وگوی ویژه خبری با بیان اینکه حدود 3 سال پیش آمریکا اعمال فشار حداکثری بر ملت ایران را گفت و به گفته خودشان، در فشار حداکثری چیزی کم نگذاشتند، گفت: دشمنی که می گفت فشار حداکثری را اعمال می کند، به صراحت در بهمن ماه امسال می گوید این سیاست، شکستی فاحش خورد.

وی در بخش دیگری افزود: خود دشمنان می گویند نه تنها نتوانستیم ایران را به عقب برانیم، بلکه این کشور جلو افتاد. این اتفاق، برگ زرین بزرگی به پیروزی های ملت ایران افزود.

عضو شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه دموکرات های آمریکا می گفتند تحریم های فلج کننده را برای ایران دنبال می کنیم و ترامپ هم فشار حداکثری را اعلام کرد، افزود: بایدن به عنوان رقیب ترامپ هم یک تحریم از تحریم های ترامپ را کم نکرده و حتی بر آن اضافه کرده است.

جلیلی در بخش بعدی این برنامه افزود: تحریم های آمریکا از جنس ثانویه است و هر کشور که با ایران قصد مراوده اقتصادی داشت، نیز تحریم می شد.

به گفته عضو شورای عالی امنیت ملی، ایران اکنون یک میلیون و 200 هزار بشکه نفت می فروشد و پول آن را هم می گیرد و کارمزد این فروش هم بسیار پایین تر از قبل تحریم هاست.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه مردم نقش خودشان را به بهترین وجه انجام دادند و امروز وظیفه دستگاه هاست تا به بهترین شکل خدمت کنند، شرح داد: اعتراف دشمن به شکست، یک فرصت تاریخی است برای پیشرفت.

جلیلی، جهش را برای کشور یک ضرورت دانست نه یک انتخاب و افزود: امروز باید با هوشکمک از فرصت های به وجود آمده استفاده کنیم.

وی در بخش دیگری افزود: بسیار امیدوارم که در سال های پیش رو با توجه به همبستگی ملت ایران موفقیت های بزرگ رقم بخورد.

وی با بیان اینکه ملت ما علاوه بر مقاومت باید در پیشرفت و توسعه کشور هم فعال باشد، شرح داد: مردم اگر می بینند در جایی کاری ناقص است باید کمک کنند تا تکمیل شود.

جلیلی همچنین در این برنامه افزود: هر یک از مردم باید به اندازه وسعشان در سرنوشت کشور مشارکت داشته باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 فروردین 1401 بروزرسانی: 22 فروردین 1401 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 2307

به "جلیلی: نفت را با کارمزد کم تر نسبت به قبل از تحریم ها می فروشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلیلی: نفت را با کارمزد کم تر نسبت به قبل از تحریم ها می فروشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید