از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان کرمان چه خبر؟

به گزارش بیباپ، خبرنگاران/کرمان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان با اشاره به کاهش مصرف 30 درصدی بنزین از زمان اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان کرمان توضیح داد: در 24 ساعت گذشته تعداد 47 واحد صنفی در سطح استان پلمب شدند.

از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان کرمان چه خبر؟

دکتر محمدصادق بصیری در جمع بیباپ درباره جلسه ویدئو کنفرانس امروز یکشنبه 10 فروردین ماه معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با استانداران سراسر کشور گفت: در این جلسه برای اجرای بهتر طرح فاصله گذاری اجتماعی از سوی استانداری کرمان پیشنهاداتی مطرح به وزارت کشور مطرح شد که بعضی از آنها مصوب شد.

سخنگوی طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان کرمان، با اشاره به کاهش مصرف 30 درصدی بنزین از زمان اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان کرمان توضیح داد: در 24 ساعت گذشته تعداد 47 واحد صنفی در سطح استان پلمب شدند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان درباره مصوبه عدم ورود افراد غیربومی به استان ها نیز گفت: در راستای این مصوبه نیز برای 41 دستگاه خودرو متخلف از اجرای طرح، جریمه 500 هزار تومانی صادر شد همچنین 5 دستگاه خودرو نیز طی 48 ساعت گذشته از اجرای این طرح در استان کرمان توقیف شدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 1012

به "از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان کرمان چه خبر؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان کرمان چه خبر؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید