پنالتی قهرمان را معین می نماید ، آل کثیر و قائدی در یک لحظه می توانند نتیجه بازی را تغییر دهند

به گزارش بیباپ، محمد زادمهر بازیکن سابق پرسپولیس اعتقاد دارد دربی فردا بین پرسپولیس و استقلال اوج بازی های این فصل خواهد بود.

پنالتی قهرمان را معین می نماید ، آل کثیر و قائدی در یک لحظه می توانند نتیجه بازی را تغییر دهند

پیشکسوت فوتبال کشورمان در گفت وگو با خبرنگاران گفت: حساسیت این بازی خیلی بالا است و مانند سوپر جام می ماند. اوج بازی فصل همین مسابقه است. امیدوارم در درجه اول تماشاگران از تماشا بازی لذت ببرند. و تیم ها فقط فوتبال بازی نمایند. در نهایت هم هر تیمی که در زمین لیاقت داشت برنده گردد.

وی ادامه داد: هر دو تیم پرسپولیس و استقلال شرایط خوبی دارند. هر دو تیم بازی های قبلی خود را با برد پشت سر گذاشته اند. ضمن اینکه پرسپولیس در آخرین دربی توانسته پیروز گردد و حالا استقلال می خواهد آن شکست را جبران کند. بازی قشنگی می گردد. خط هافبک های دو تیم نقش بسزایی در روند بازی در ایجاد موقعیت خواهند داشت. موضوع خلاقیت های فردی در این مسابقه بسیار می تواند معین نماینده باشد.

زادمهر با اشاره به سبک کاری مربیان دو تیم پرسپولیس و استقلال تاکید نمود: هر دو مربی می آیند که گل نخورند. بازی فشردگی و پرس زیادی خواهد داشت. در این شرایط استفاده از ضربات ایستگاهی و حرکات تکنیکی و انفرادی بعضی بازیکنان معین نماینده است. شاید حتی بازی به وقت اضافه هم کشیده گردد، چراکه بیشتر بازی دفاعی خواهد بود و احتمالا بازی به 120 دقیقه کشیده شده و قهرمان را ضربات پنالتی معین کند. گرچه فوتبال است و هزار اتفاق ممکن است در جریان آن بیفتد.

او اضافه نمود: وقتی بازی های این دو تیم در گذشته را بررسی می کنیم روندی که داشتند در بازی های رودرو با حداقل گل توانستند برنده شوند. در بازی فردا هم مهارتها و خلاقیت های فردی خیلی تاثیرگذار است و می تواند نتیجه بازی را عوض کند. هر دو مربی برترین ترکیب را در زمین می گذارند و نیمکت خوبی هم دارند تا در زمان تعویض بتوانند برترین تصمیم بگیرند. وجود این بازیکنان خوب در هر دو تیم برای اینکه تیم ملی قوی هم داشته باشیم خیلی خوب است. به آقای قلعه نویی تبریک می گویم که با این همه بازیکنان با کیفیت که همه قوی هستند، می تواند یک تیم ملی قدرتمند در اختیار داشته باشد.

این کارشناس فوتبال کشورمان با اشاره به مهره های کلیدی دو تیم پرسپولیس و استقلال برای بازی فردا گفت: هر دو تیم بازیکنان تاثیر گذاری دارند اما آل کثیر برای پرسپولیس در تیم مقابل مهدی قائدی بازیکنانی هستند که در یک لحظه می توانند نتیجه بازی را تغییر دهند. در کنار آن هر دو تیم گلرهای خوبی دارند. خط دفاعی خوبی دارند، اما جدال قائدی با دانیال اسماعیلی فر در سمت راست که صادقی هم هست وزنه رقابت این سمت را سنگین تر می نماید. خیلی نمی توانم در مورد شرایط این دو تیم با جزییات صحبت کنم، چراکه کنار تیم ها نیستم و صحبت هایم به طور کلی است.

زادمهر در مورد این که ممکن است بازیکنان پرسپولیس به علت کسب عنوان قهرمانی در لیگ در برابر استقلال انگیزه کافی را نداشته باشند، گفت: قهرمانی پرسپولیس در لیگ خودش یک امتیاز مثبت است. ضمناً بازیکنان پرسپولیس در این سطح و کادرفنی هم که دارند مطمئنا توجیه می شوند که دربی چه حساسیت هایی دارد و تماشاگران چقدر روی نتیجه آن حساس هستند. برای همین هر چه دارند باید در زمین بگذارند و این بازی با بقیه بازی ها فرق دارد آنها که بازیکنان حرفه ای هستند باید به مانند 7 بازی گذشته که با برد پشت سر گذاشتن برابر استقلال هم هشتمین برد فکر نمایند؛ ضمن اینکه بازی فینال است و حساس ترین بازی فصل محسوب می گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 11 خرداد 1402 بروزرسانی: 11 خرداد 1402 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 2551

به "پنالتی قهرمان را معین می نماید ، آل کثیر و قائدی در یک لحظه می توانند نتیجه بازی را تغییر دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنالتی قهرمان را معین می نماید ، آل کثیر و قائدی در یک لحظه می توانند نتیجه بازی را تغییر دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید