مجیدی: از زمانی که حرف زده ام، زمین و زمان علیه استقلال شده اند، نمی توانم بگویم اشتباهات داوری سهوی است

به گزارش بیباپ، سرمربی تیم فوتبال استقلال با انتقاد از عملکرد تیم داوری ملاقات با آلومینیوم اراک، گفت: با تمام وجودم این حرف را می زنم که نمی توانم بگویم اشتباهات سهوی است.

مجیدی: از زمانی که حرف زده ام، زمین و زمان علیه استقلال شده اند، نمی توانم بگویم اشتباهات داوری سهوی است

به گزارش خبرنگاران، فرهاد مجیدی پس از تساوی بدون گل تیم فوتبال استقلال مقابل آلومینیوم اراک در هفته بیست وپنجم لیگ برتر فوتبال، گفت: بازی بسته ای را دیدیم. در نیمه اول بازیکنان ما نتوانستند آنطور که باید و شاید بازی نمایند. در نیمه دوم شرایط بهتر شد و داور متاسفانه گل ما را مردود اظهار داشت. واقعا برای من جای سؤال است، مشکل تان با استقلال چیست، با فرد است یا تیم؟ چرا این اشتباهات فقط برای استقلال است؟

وی اضافه کرد: هر هفته اشتباهات داوری برای استقلال است. خیلی راحت کنار خط صحنه را می بینند و گل را مردود اعلام می نمایند. طرفداران استقلال واقعا گناه دارند. شب گذشته طرفداران تا صبح جلوی در هتل بودند. خانواده هایی هستند که یک هفته با برد استقلال مسرور می شوند، چرا این کار را با باشگاه استقلال و بازیکنانش می کنید؟

سرمربی استقلال اظهار داشت: بازیکنانم 6 ماه است دریافتی نداشته اند و با تمام وجودشان بازی می نمایند. هر بازی یک اشتباه داوری برای تیم ما رخ می دهد، اما برای تیم های دیگر هیچ اتفاقی نمی افتد. نمی خواهم خدای ناکرده حرفی بزنم که مدیون شوم، اما نمی توانم بگویم اشتباهات سهوی است. این حرف را با تمام وجودم می زنم.

مجیدی با بیان اینکه یک نفر باید حق استقلال را بگیرد، توضیح داد: از زمانی که یک کلمه حرف زدl، زمین و زمان علیه ما شده اند. طرفداران استقلال گناه دارند، این کارها را نکنید. به خدا آه طرفداران شما را می گیرد. خیلی راحت، حساب شده و قشنگ تنها گل بازی را مردود اظهار داشتند و سه امتیاز را از ما گرفتند. واقعا متأسفم و دیگر حرفی برای گفتن ندارم. شرمسار طرفداران و بازیکنان تیمم شدم و نمی توانم چیزی بگویم. تک و تنها هستم و هیچ کسی یاری نمی کند. از درون تا بیرون باشگاه علیه استقلال هستند.

وی در مورد اینکه به نظر می رسد اختلافات داخلی مدیران استقلال و بعلاوه اظهارات مدیرعامل باشگاه در فرایند تیمی استقلال تأثیرگذار بوده است، گفت: پس از اینکه به ذوب آهن و پرسپولیس باختیم، بازیکنانم شاهکار کردند. هیچ کسی نمی توانست تیم را جمع کند، اما با این مسائل چهار برد متوالی بدست آوردیم. روز اول گفتم برای من فرقی نمی کند چه کسی مدیرعامل یا عضو هیئت مدیره باشد، کار من در چمن است و تنها چیزی که خواستم این بود که حق بازیکنانم را بدهید. اگر حرفی زدم، برای حمایت از بازیکنانم بود، آنها دریافتی نداشته اند. استقلال، باشگاه بزرگی است و امکانات باید در شأن این باشگاه باشد.

سرمربی استقلال در خاتمه گفت: دست تک تک بازیکنانم را می بوسم، آنها شریف ترین افرادی هستند که در زندگی ام دیده ام. همه کاری برای شان انجام می دهم و با جان و دل هم این کار را می کنم. قاطعانه می گویم برای مسئولان کشور استقلال و طرفداران شان مهم نبوده و عین خیال شان نیست. دو ماه است حرف می زنم، اما عین خیال شان نیست، با این حال امکان ندارد پشت بازیکنانم را خالی کنم. هر کاری لازم باشد، برای آنها انجام می دهم. به طرفداران قول می دهم هر کاری برای آنها انجام می دهم و به اینها نمی بازم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 تیر 1400 بروزرسانی: 26 تیر 1400 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 2009

به "مجیدی: از زمانی که حرف زده ام، زمین و زمان علیه استقلال شده اند، نمی توانم بگویم اشتباهات داوری سهوی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجیدی: از زمانی که حرف زده ام، زمین و زمان علیه استقلال شده اند، نمی توانم بگویم اشتباهات داوری سهوی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید