مقاله: کاهش مبلغ اجاره آپارتمان در تورنتو

به گزارش بیباپ، پدماپر پس از آنالیز داده های اجاره نشینی به دست آمده از صدها هزار لیست فعال در سراسر کشور دریافت که تا ماه دسامبر 2020 شهر ونکوور دارای بالاترین قیمت متوسط اجاره برای واحدهای تک خوابه یا دو خواب است.

مقاله: کاهش مبلغ اجاره آپارتمان در تورنتو

در حال حاضر مدت زیادی است که اجاره واحدهای دو خوابه در شهر ونکوور بالاترین نرخ در کشور را دارند و در میزان اجاره واحدهای تک خوابه نیز همیشه در صدر لیست شهرها در رقابت نزدیک با شهر تورنتو بوده است.

البته جالب است که به لطف پانادمیک بیماری کووید-19 قیمت اجاره ها در گران ترین شهرهای کانادا مثل ونکوور و تورنتو، به میزان 11 درصد کاهش داشته است. در حال حاضر متوسط اجاره یک آپارتمان یک خواب در شهر ونکوور 1950 دلار در ماه است.

در ادامه تجزیه و تحلیل کامل 24 منطقه پرجمعیت کانادا از حیث میزان مبلغ متوسط اجاره برای واحدهای اپارتمانی مختلف خواهیم پرداخت:

طبق گزارش پدماپر البته اجاره ها در تورنتو نیز با کاهش روبرو شده و نسبت به زمان مشابه در سال پیش به میزان 17 درصد کاهش داشته و طبق سایر تخمین ها و آمار این کاهش به 20 درصد نیز می رسد و متوسط مبلغ اجاره در این شهر در حال حاضر 1900 دلار در ماه است.

منبع مقاله: کاهش مبلغ اجاره آپارتمان در تورنتو

انتشار: 18 بهمن 1399 بروزرسانی: 18 بهمن 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 1539

به "مقاله: کاهش مبلغ اجاره آپارتمان در تورنتو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: کاهش مبلغ اجاره آپارتمان در تورنتو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید