مقاله: معرفی بهترین دانشگاه های کانادا

به گزارش بیباپ، اگر در زمان اقدام برای ویزای تحصیلی کانادا به دنبال بهترین دانشگاه ها هستید، ولی امکان تحصیل در دانشگاه تورنتو را ندارید، بهترین انتخاب برای شما دانشگاه بریتیش کلمبیا است. این دانشگاه در جهان رتبه 46 را دارد. این دانشگاه رویکردی کارآفرینانه دارد و همیشه برای بهبود روش های آموزشی خود در تلاش است. کمترین شهریه این دانشگاه برای مقطع کارشناسی و برای دانشجویان بین المللی حدود 34 هزار دلار است.

مقاله: معرفی بهترین دانشگاه های کانادا

این دانشگاه که در شهر همیلتون استان انتاریو قرار گرفته است سال جاری هم رتبه 140 سال گذشته خود را حفظ کره است. این دانشگاه دولتی محوطه ای به میزان 121 هکتار دارد و در دنیا بیشتر به خاطر دانشکده های پزشکی اش معروف است.

این دانشگاه رقیب سرسخت دانشگاه مک گیل است و تا همین چند سال پیش رتبه اش از دانشگاه مک گیل پایینتر بود اما در سال جاری با چند رتبه صعود به رتبه 26 دنیا و اول در کانادا رسید. این دانشگاه در بزرگترین ترین شهر کانادا، تورنتو قرار گرفته است و با این همه دانشجوی خارجی ای که دارد هر سال 15.7 میلیارد دلار به اقتصاد کشورش یاری می نماید. دانشگاه تورنتو را همه دنیا به نوآوری و خلاقیت هایی که در زمینه تحقیقات مختلف علمی دارد می شناسند. حتما برایتان خیلی جالب است اگر بگوییم انسولین و سلول های بنیادی برای اولین بار در این دانشگاه کشف شدند پس اگر شما هم می خواهید به جمع کاشفان و مخترعین دنیا بپوندید رفتن به این دانشگاه یکی از راه های رسیدن به این آرزویتان است.

منبع مقاله: معرفی بهترین دانشگاه های کانادا

انتشار: 23 مهر 1400 بروزرسانی: 23 مهر 1400 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 2124

به "مقاله: معرفی بهترین دانشگاه های کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: معرفی بهترین دانشگاه های کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید