معرفی آثار رسانه ای در حوزه فناوری نانو، برترین ها در سه محور ویژه تقدیر می شوند

به گزارش بیباپ، با هدف ترویج هر چه بیشتر فناوری نانو در کشور به ویژه در میان نسل جوان، جشنواره نانو و رسانه برگزار می گردد.

معرفی آثار رسانه ای در حوزه فناوری نانو، برترین ها در سه محور ویژه تقدیر می شوند

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی با هدف معرفی برترین آثار رسانه ای در حوزه فناوری نانو، هر ساله جشنواره نانو و رسانه را برگزار می نماید. در جشنواره نانو و رسانه سال 1400، علاوه بر تقدیر از آثار برتر در هر گروه از رسانه ها، آثار برتر در سه محور ویژه مستقل از قالب اثر، مورد تقدیر قرار می گیرند.

فناوری نانو در زندگی مردم، صادرات محصولات نانو و نانو و کرونا از محورهای ویژه سال جاری هستند. آثار ارسالی باید درباره مسائل، موضوعات و رویدادهای مرتبط با فناوری نانو باشد.

هر شرکت نماینده می تواند 5 اثر را به دبیرخانه جشنواره ارسال کند. محدودیتی برای شرکت در چند بخش وجود ندارد و شرکت نمایندگان می توانند به طور همزمان آثار خود را در چند بخش به رقابت بگذارند.

از نظر ستاد جشنواره، ارسال نماینده عکس مالک اثر شناخته می گردد و مسئولیت هرگونه مغایرت و پیامدهای ناشی از آن بر عهده وی خواهد بود. در جشنواره نانو و رسانه، همچنین رسانه های برتر و افراد با عملکرد برتر، براساس عملکرد سال 1399 معرفی و تقدیر می شوند.

علاقه مندان به شرکت در این دوره از جشنواره می توانند آثار خود را تا 15 خردادماه 1400 به دبیرخانه جشنواره نانو و رسانه ارسال نمایند.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در بازه زمانی 8 ساله اخیر کوشش نموده است تا با انجام اقدامات ترویجی، طیف بیشتری از اقشار جامعه، به ویژه نوجوانان و جوانان را به فعالیت در حوزه نانو فناوری ترغیب کند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 8 تیر 1400 بروزرسانی: 8 تیر 1400 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 1978

به "معرفی آثار رسانه ای در حوزه فناوری نانو، برترین ها در سه محور ویژه تقدیر می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی آثار رسانه ای در حوزه فناوری نانو، برترین ها در سه محور ویژه تقدیر می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید