مدیرکل خدمات آموزشی دانشگاه تهران منصوب شد

به گزارش بیباپ، رئیس دانشگاه تهران در حکمی محمد میره ای عضو هیأت علمی دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران را به عنوان مدیرکل خدمات آموزشی دانشگاه تهران منصوب کرد.

مدیرکل خدمات آموزشی دانشگاه تهران منصوب شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران در حکم انتصاب مدیرکل خدمات آموزشی دانشگاه تهران، ماموریت هایی نظیر مطالعه، برنامه ریزی و اتخاذ تصمیم درباره مسائل کلان و خرد آموزشی، تنظیم و اجرای شایسته آئین نامه ها، دستورالعمل ها و بخشنامه های آموزشی و نظارت بر حسن اجرای قوانین و مقررات آموزشی و اتخاذ تدابیر لازم جهت اصلاح و بهبود روش های کاری و فعالیت واحد های تحت پوشش بر اساس خط مشی دانشگاه بر محور جهاد علمی برای تحقق دانشگاه کارآفرین با رویکرد مسئولیت پذیری اجتماعی را یادآور شده است.

پیش از این، علی طاهری میرقائد استاد دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران، مدیرکل خدمات آموزشی دانشگاه بود که در حکم جدیدی از سوی رئیس دانشگاه تهران به عنوان معاون توسعه و سرمایه گذاری پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران منصوب شد.

بر اساس این حکم، مأموریت مطالعه و مشخص اولویت های سرمایه گذاری برای توسعه، آنالیز طرح ها، شناسایی منابع در بخش های مرتبط با حوزه ذیربط در پردیس بین المللی کیش و ارتباط مستمر با دستگاه های اجرایی منطقه آزاد کیش، برعهده طاهری میرقائد نهاده شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 تیر 1401 بروزرسانی: 11 تیر 1401 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 2380

به "مدیرکل خدمات آموزشی دانشگاه تهران منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرکل خدمات آموزشی دانشگاه تهران منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید