محل نگهداری از شوماخر (

به گزارش بیباپ، هیچ خبر جدیدی از شرایط سلامت مایکل شوماخر به بیرون درز نکرده ولی گفته می شود از مایکل اکنون در یکی از ویلاهایش در کنار دریاچه جنوا در سوییس نگهداری می شود.

محل نگهداری از شوماخر (

به گزارش ایلنا، کورینا همسر مایکل شوماخر ادعا می کند او دارد با برآوردن آرزوی مایکل برای حفظ حریم خصوصی اش، 24 سال زندگی مشترک و خوشبختیش با مایکل را جبران می کند.

او در مصاحبه ای گفت: مراقبت از او به بهترین ها سپرده شده و ما هر کاری از دستمان بر می آید برای کمک به او انجام می دهیم. سعی کنید درک کنید که ما تنها خواست مایکل برای اعلام نشدن شرایط سلامتش را برآورده می کنیم.

از مایکل در یکی از ویلاهایش در کنار دریاچه جنوا در سوییس نگهداری می شود. بخشی از این ویلا به شکل بیمارستان تغییر یافته و تیمی از متخصصان 24 ساعته شوماخر را تحت نظر دارند.

در شش سال گذشته کورینا همسر مایکل امپراطوری چند صد میلیون پوندی شوماخر را اداره می کرده. امپراطوری که با تشکر از اسپانسرها از جمله شرکت مرسدس که هرگز مایکل و خانواده اش را تنها نگذاشت، همچنان در حال رشد است.

هیچ خبر دیگری از شرایط سلامت مایکل به بیرون درز نکرد تا زمانی که به مناسبت تولد 50 سالگی مایکل چندی پیش این پیام رمزآلود از طرف کورینا همسر مایکل منتشر شد. هواداران مایکل به مناسبت ششمین سالگرد تصادف و عارضه مغزی او، صفحه ای در شبکه های اجتماعی با نام به جنگیدن ادامه بده مایکل تشکیل داده و در فضای مجازی با این شعار یاد این قهرمان حرفه ای فرمول یک را گرامی داشته اند. پیام همسر مایکل در صفحه فیسبوک به جنگیدن ادامه بده مایکل منتشر شده و از این قرار است: اتفاقات بزرگ همیشه با قدم های کوچک شروع می شوند. سنگ های کوچک بسیار در کنار هم می توانند موزاییک بزرگی را تشکیل دهند. با هم ما قوی تریم. ممکن است این همان پیام امیدوارکننده ای باشد که هواداران برای سال های طولانی منتظرش بوده اند؟ برای پاسخ هنوز زود است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 30 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 767

به "محل نگهداری از شوماخر (" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محل نگهداری از شوماخر ("

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید