فعالیت و استقرار صنعتگران صنایع دستی معبد هندوهای بندرعباس در مکان جدید

به گزارش بیباپ، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان از فعالیت و استقرار صنعتگران صنایع دستی آسیب دیده از آتش سوزی معبد هندوها در مکان جدید اطلاع داد.

فعالیت و استقرار صنعتگران صنایع دستی معبد هندوهای بندرعباس در مکان جدید

به گزارش بیباپ به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان، رضا برومند امروز شنبه 4 مرداد با بیان این مطلب گفت: با پیگیری این اداره کل و با همکاری معاونت هماهنگی امور مالی استانداری، سازمان مدیریت و برنامه ریزی و شهرداری بندرعباس مکان جدیدی برای فعالیت و استقرار صنعتگران احداث و راه اندازی می گردد.

او با اشاره به اینکه مکان جدید طی دو ماه آینده آماده و در اختیار صنعتگران قرار می گیرد، اضافه نمود: این اداره کل به صورت ویژه فرایند آماده سازی مکان جدید را برای استقرار و آغاز فعالیت صنعتگران پیگیری می نماید تا در زمان مقرر آماده و در اختیار آن ها قرار گیرد.

برومند تاکید نمود: تسهیلات بانکی مناسب نیز در اختیار صنعتگران آسیب دیده از آتش سوزی قرار می گیرد تا شرایط برای فعالیت مجدد آنها بیش از پیش مهیا گردد.

بازارچه صنایع دستی واقع در ضلع شرقی معبدهندوها روز شنبه 27 اردیبهشت دچار حریق شد و این حادثه زمانی اتفاق افتاده که بازارچه تعطیل بوده و فعالیتی در آن جریان نبوده است.

منبع: میراث آریا
انتشار: 29 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 1255

به "فعالیت و استقرار صنعتگران صنایع دستی معبد هندوهای بندرعباس در مکان جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت و استقرار صنعتگران صنایع دستی معبد هندوهای بندرعباس در مکان جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید