جزئیات وام 50 میلیونی به بازنشستگان 4 بانک

به گزارش بیباپ، تهران (پانا) - صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها از پرداخت تسهیلات 50 میلیون تومانی با نرخ سود 10 درصد به بازنشستگان 4 بانک دولتی خبر داد.

جزئیات وام 50 میلیونی به بازنشستگان 4 بانک

به گزارش صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها، تفاهم نامه میان صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها و چهار بانک دیگر به امضا رسید که بر اساس آن بازنشستگان بزرگترین بانک دولتی، بانک عامل بخش کشاورزی، بانک عامل بخش مسکن و بانک عامل بخش صنعت و معدن از تسهیلات 50 میلیون تومانی برخوردار می شوند.

در ادامه مذاکرات برای ارائه تسهیلات 50 میلیون تومانی به بازنشستگان شبکه بانکی، تفاهم نامه هایی میان آقابابائی مدیرعامل صندوق بازنشستگی بانک ها با آقایان فرزین، خدارحمی، شایان و مهری مدیران عامل بانک های مذکور به امضا رسید.

بر اساس این تفاهم نامه، نرخ تسهیلات مذکور 15 درصد و دوره بازپرداخت آن 60 ماهه است که با توجه به اینکه صندوق بازنشستگی بانک ها 5 درصد از سود متعلقه را تقبل نموده است، تسهیلات مذکور با نرخ 10 درصد از طریق بانک ها به بازنشستگان محترم پرداخت می شود.

شایان ذکر است پیش از این با امضای تفاهم نامه هایی، پرداخت وام پیشنهادی صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها از طریق چند بانک نیمه دولتی بورسی آغاز شده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 23 فروردین 1401 بروزرسانی: 23 فروردین 1401 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 2308

به "جزئیات وام 50 میلیونی به بازنشستگان 4 بانک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات وام 50 میلیونی به بازنشستگان 4 بانک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید