شروع ثبت نام مسکن ملی در 18 استان

به گزارش بیباپ، تهران(پانا) - معاون مسکن وساختمان وزیر راه و شهرسازی از تامین زمین برای ساخت مسکن ملی در بعضی شهرهای 18 استان کشور خبر می دهد و می گوید تکمیل آورده متقاضیان برای این طرح، وابسته به پیشرفت پروژه هاست که بر اساس جدولی که در قرارداد بین سازنده و متقاضی به امضا می رسد و بر اساس میزان پیشرفت، اعلام و تکمیل می گردد.

شروع ثبت نام مسکن ملی در 18 استان

به گزارش وزارت راه و شهرسازی، محمود محمودزاده از شروع ثبت نام مجدد طرح اقدام ملی مسکن برای شهرهایی که پیش تر سهمیه نداشتند و هم اکنون زمین برای آنها فراهم شده است، اطلاع داد.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی اضافه کرد: در بعضی از شهرهای 18 استان کشور با کوشش های اداره کل راه و شهرسازی همان استان ها، زمین برای اجرای طرح ملی مسکن تامین و مقرر شد تا ثبت نام مجدد برای متقاضیان جدید انجام گردد.

محمودزاده ادامه داد: مقرر شد تا هفته آینده با اعلام ظرفیت شهرهایی که توانستند تامین زمین نمایند، ثبت نام مجدد طرح اقدام ملی مسکن انجام گردد.

به گفته وی، متقاضیان می توانند بلافاصله پس از اعلام رسمی، همانند دفعات گذشته مدارک لازم را با همان شرایط گذشته ارائه دهند و چنان چه واجد شرایط باشند به آنان اعلام می گردد تا مدارک خود را تکمیل نمایند.

محمودزاده در عین حال تکمیل آورده متقاضیان برای این طرح را وابسته به پیشرفت پروژه ها دانست و گفت: بعضی پروژه ها پیشرفت بالاتری دارند و بر اساس جدولی که در قرارداد بین سازنده و متقاضی به امضا می رسد و بر اساس میزان پیشرفت، اعلام و تکمیل می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 19 بهمن 1399 بروزرسانی: 19 بهمن 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 1604

به "شروع ثبت نام مسکن ملی در 18 استان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت نام مسکن ملی در 18 استان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید