گوگل تور ماچوپیچو راه اندازی می نماید

به گزارش بیباپ، ماچوپیچو یکی از محبوب ترین مقاصد توریستی در دنیا است، ولی یک پرواز طولانی و هزاران پله که باید از آن ها بالا رفت، برای بسیاری تماشا این مکان را غیرممکن ساخته است. در حال حاضر با سیر و سفر گوگل دسترسی به تمام نقاط معبد ویژه اینکن (Incan) در کشور پرو برای همه وجود دارد.

گوگل تور ماچوپیچو راه اندازی می نماید

این سفر که در اوایل این ماه راه اندازی شد، بخشی از توسعه پروژه سیر و سفر با گوگل به آمریکای لاتین است.

دانیال فیلیپ، مهندس ارشد این پروژه، به روزنامه گاردین می گوید:

وقتی این کار را آغاز کردیم، هیچ ایده ای از انجام پروژه ماچوپیچو نداشتیم. ما سال ها کار کردیم تا بتوانیم اجازه انجام این پروژه را بگیریم.

چگونه به ماچوپیچو سفر کنیم؟

در حال حاضر نقشه به بازتماشامایند گان این اجازه را می دهد که از میان دیوار های فرسوده قلعه اینکن (Incan) سفر و معابد گوناگون و تراس هایی تشکیل دهنده این مکان قدیمی را سیاحت نمایند.

علاوه بر آن ماچوپیچو هر ساله میلیون ها گردشگر را جذب می نماید و هجوم بازتماشامایند گان به ارگ کوهی به شدت آسیب می رساند، به نحوی که یونسکو از دولت پرو خواسته است تا راهی را برای محافظت از این مکان پیدا کند. پروژه سیر و سفر با گوگل می تواند به دولت پرو یاری کند تا رفت و آمد در این منطقه کوهستانی را محدود کند و به مردم شانس تماشا این مکان را بدون سفر به محل و تخریب به جامانده امپراطوری اینکن (Incan) بدهد.

آیا تماشا جنگل ها را به ساختمان های قدیمی ترجیح می دهید؟ Incan Trial تنها سایتی نیست که مسافرین با جایگاه چرخدار خود به وسیله گوگل کشف نمایند.

موتور جستجوی گوگل بعلاوه مجموعه چشمگیری از گذرگاه هایی را به شما ارائه می دهد که بازتماشامایندگان را از اتاق خود شان از میان جنگل های آمازون، انگکور وات در کامبوج (Angkor Wat)، شهر قدیمی پترا (Petra) یا کمپی در دامنه اورست و تنها با یک کلیک کردن روی ماوس می برد.

منبع: کجارو
انتشار: 29 دی 1400 بروزرسانی: 29 دی 1400 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 2229

به "گوگل تور ماچوپیچو راه اندازی می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوگل تور ماچوپیچو راه اندازی می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید