شرایط لیگ تنیس روی میز برای فصل بیست و نهم، غیبت مدافع قهرمان

به گزارش بیباپ، به گزارش خبرنگاران، طبق آنچه توسط کمیته مسابقات فدراسیون تنیس روی میز تعیین شده، 20 مهرماه آخرین فرصت برای تیم هاست تا جهت حضور در فصل پیش روی مسابقات باشگاهی اعلام آمادگی رسمی داشته باشند. بر این اساس یکشنبه هفته آینده آخرین مهلتی است که تیم ها می توانند آمادگی خود را به کمیته مسابقات اعلام کنند.

شرایط لیگ تنیس روی میز برای فصل بیست و نهم، غیبت مدافع قهرمان

این در حالی است که تا به امروز حضور تنها چهار تیم در لیگ برتر تنیس روی میز قطعی و نهایی شده است؛ شهرداری کرج، رعد پدافند هوایی و دانشگاه آزاد که سال گذشته هم در لیگ برتر شرکت داشتند همراه با پادما یدک اصفهان تیم هایی هستند که در لیگ 99 شرکت خواهند داشت. سایر تیم های متقاضی هم طی یک هفته آینده باید برای شرکت در این رقابت ها معین تکلیف کنند به خصوص که فدراسیون تنیس روی میز تصمیمی برای تمدید مهلت معین شده ندارد.

پیمان حسنی دبیر فدراسیون تنیس روی میز در گفتگو با خبرنگاران در این زمینه گفت: تیم های دیگری به کنندگی از یزد، تبریز و ... قصد حضور در مسابقات را دارند. این تیم ها با فدراسیون هم مذاکراتی داشته اند اما همچنان پیگیر دریافت مجوزهای لازم برای نهایی کردن حضور خود هستند.

وی ادامه داد: تیم های شرکت کننده در مسابقات دو دسته هستند؛ تیم هایی که به دنبال سکو و نتیجه گیری می باشند و تیم هایی که تنها صرفِ حضور برای شان اهمیت دارد. تیم هایی هنوز حضور خود را قطعی نکرده اند جزو دسته دوم به حساب می آیند. در مجموع و با توجه به اطلاعی که از اقدامات تیم ها داریم، پیش بینی فدراسیون این است که لیگ 99 هم با حضور هشت تیم برگزار شود.

دبیر فدراسیون تنیس روی میز در مورد شرایط پتروشیمی بندرامام که سال ها در مسابقات باشگاهی این فدراسیون شرکت داشت و در چند دوره و از جمله دوره پیش هم عنوان قهرمانی را از آن خود کرد نیز گفت: اینکه امسال پتروشیمی مانند همیشه در لیگ تنیس روی میز تیمداری کند، بعید به نظر می رسد.

حسنی که در چند دوره لیگ تنیس روی میز هدایت تیم پتروشیمی را هم بر عهده داشت، خاطرنشان کرد: ساختار پتروشیمی را من سال 76 تشکیل دادم. همین تیم یک سال بعد از آن وارد لیگ برتر شد و به صورت مستمر تا سال گذشته در این رقابت ها شرکت داشت و در بسیاری از ادوار هم قهرمان شد. ساختار این تیم و در کل باشگاه پتروشیمی اما تغییرکرده طوریکه با شرایط جدید نمی تواند به تیم داری ادامه دهد.

وی با تاکید بر اینکه این شرایط فقط شامل تنیس روی میز پتروشیمی نمی شود، شرح داد: اماکن ورزشی که تحت مالکیت پتروشیمی بودند طبق دستور برخی مسئولان به یک شرکت خدماتی در ماهشهر واگذار شده اند. در نتیجه تیم هایی که در قالب این باشگاه و با نام پتروشیمی قصد حضور در مسابقات را داشته باشند باید برای تمرین و مسابقات شان سالن اجاره کنند. همین مسئله برای ادامه فعالیت های تیم های پتروشیمی در رشته های مختلفی محدودیت ایجاد کرده است.

دبیرفدراسیون تنیس روی میز تاکید کرد: به احتمال خیلی زیاد پتروشیمی در لیگ تنیس روی میز تیمداری نخواهد کرد به خصوص که تا به امروز هیچ صحبتی حتی به صورت محتمل در این زمینه نداشته اند. بنابراین امسال بعد از سال ها لیگ را بدون پتروشیمی برگزار خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگاران، طبق مصوبه کمیته مسابقات فدراسیون تنیس روی میز، فصل جدید لیگ برتر از آبان ماه و نیمه دوم این ماه آغاز می شود. این بیست و نهمین دوره مسابقات لیگ برتر در رشته تنیس روی میز به حساب می آید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 آبان 1399 بروزرسانی: 21 آبان 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 1364

به "شرایط لیگ تنیس روی میز برای فصل بیست و نهم، غیبت مدافع قهرمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط لیگ تنیس روی میز برای فصل بیست و نهم، غیبت مدافع قهرمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید