میز های شگفت انگیز و مدرن - مدل های میز چوبی خاص

به گزارش بیباپ، هر خانه ایی احتیاج به یک یا دو عدد میز در خود دارد که علاوه بر زیبا کردن محیط کاربردی هم هستند. حال بیاید کمی پارا فراتر گذاشته و میزهایی انتخاب کنیم که هم هنرمندانه باشند هم شگفت انگیز به طوریکه هر بیننده ایی را به وجد می آورد.

میز های شگفت انگیز و مدرن - مدل های میز چوبی خاص

نمونه اول میزی است که از اتصال کنده درخت به پایه های آلومینیومی ایجاد شده است. دو عنصر کاملا متفاوت که ترکیب کردن آنها به نظر پروژه ایی علمی می رسید اما چوب در کنار فلز ترکیب زیبایی از مدرنیته را بوجود آورده است. در عکس زیر مشاهده می کنید که چوب درخت اکالیپتوس با فریمی سوخته شده به آلومینیوم متصل شده است

ترکیب میز چوبی و شیشه ای مدرن و شیک

نوعی دیگر میزهای هنری و شگفت انگیز شباهت کمی با مدل بالا دارد اما اینبار ترکیب چوب با شیشه اثری هنری را خلق نموده است. با قرار دادن قسمت های داخلی چوب به سمت داخل یا مرکز میز نوعی مدل غیر معمول خلق شده است. با قرار دادن شیشه های آبی رنگ در وسط میز گویی رودخانه ایی آرام و پر پیچ و خم در حال جریان است. هنرمند طوری با لبه های چوب کار نموده که به گمان جزر و مد هم در این رودخانه شکل گرفته است. در فضای پشت این رودخانه محیط چوبی نمایان کننده محیطی پر از رمز و راز است.

نام این میز هم در نوع خود جالب است Dripwood City. شهری از جنس چوب که در حال چکه کردن به پایین است. در عکس مشاهده می کنید که شرکت سازنده ایم میز برای هر قطعه از ساختمان های شهر از تیکه های جداگانه استفاده نموده است و در نهایت آنها را کنار هم قرار داده است تا اثر نهایی شکل بگیرد. زمینه این شهر میز را تشکیل داده و خود ساختمان به سمت پاییت هستند و شکلی شبیه به استالاکتیک های غار های رسوبی را شکل داده اند.

منبع: اتاق
انتشار: 1 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 1129

به "میز های شگفت انگیز و مدرن - مدل های میز چوبی خاص" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میز های شگفت انگیز و مدرن - مدل های میز چوبی خاص"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید