مشترکان پایتخت با صرفه جویی در مصرف برق به صنعت برق کمک کنند

به گزارش بیباپ، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ از مشترکان پایتخت خواست تا با صرفه جویی در مصرف برق، کمک کنند تا تابستان گرم امسال با حداقل مشکل، سپری شود.

مشترکان پایتخت با صرفه جویی در مصرف برق به صنعت برق کمک کنند

به گزارش خبرنگاران به نقل از شرکت توزیع برق تهران بزرگ، حسین صبوری، مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران بزرگ گفت: مشترکان محترم پایتخت همان طور که می دانید استفاده بی رویه رمز ارزهای غیر مجاز از شبکه برق، افزایش بی سابقه دما و ورود گرمای زودرس و هم چنین کاهش بارندگی ها، باعث بروز برخی از مسائل در صنعت برق کشور شده است. بروز خاموشی های پراکنده در سطح کشور و هم چنین پایتخت، مسائلی برای شهروندان به وجود آورده است که خوشبختانه شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با تمام توان و قوا با همکاری و مدیریت مصرف مشترکان محترم، اقدام به کاهش خاموشی ها کرده است.

وی اضافه نمود: از آن جایی که تأمین برق مستمر و پایدار نیازمند همدلی و همراهی تک تک شما شهروندان است، بنابراین برای تحقق این موضوع رعایت توصیه های مدیریت مصرف در بخش خانگی، تجاری، صنعتی و غیره ضروری است، تا با این راهکارها خاموشی ها به حداقل و حتی صفر برسد. به این ترتیب خواهشمند است با صرفه جویی خود، ما را در این امر یاری کنید.

به گفته این مقام مسئول، هم چنین این شرکت تمام تلاش خود را به کار می بندد تا بخش های مهم از جمله بیمارستان ها و مراکز درمانی دارای برق پایدار و مستمر باشند، اما ضروری است تمامی این مراکز دارای مولدهای اضطراری آماده به کار باشند. در انتها ضمن تقدیر و تشکر از تمامی مشترکان فهیم پایتخت، امیدواریم با همراهی شما برق تابستان گرم سال جاری را با حداقل مشکل تأمین کنیم.

گفتنی است فایل جدول برنامه خاموشی احتمالی در سایت شرکت به نشانی www.tbtb.ir و اپلیکیشن برق من بارگذاری شده است، که مشترکان می توانند با مراجعه به این سایت از برنامه احتمالی خاموشی منطقه خود مطلع شوند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 4 تیر 1400 بروزرسانی: 4 تیر 1400 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 1971

به "مشترکان پایتخت با صرفه جویی در مصرف برق به صنعت برق کمک کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشترکان پایتخت با صرفه جویی در مصرف برق به صنعت برق کمک کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید