محدودیت های ترافیکی جاده های شمالی تا سه شنبه آینده

به گزارش بیباپ، مرکز مدیریت راه های کشور محدودیت های ترافیکی در جاده های چالوس، هراز و آزادراه تهران- شمال را از فردا تا روزسه شنبه 18 مرداد گفت.

محدودیت های ترافیکی جاده های شمالی تا سه شنبه آینده

به گزارش ایرنا، بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور از فردا (پنجشنبه 13 مرداد) تا روز سه شنبه (18 مرداد) تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز پنجشنبه تا ساعت 6 از محور های کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

همچنین تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در راستا مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

در محور کندوان تردد تمام وسایل نقلیه از ساعت 12 تا 24 روز های پنجشنبه و جمعه هفته جاری از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 همان روز از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 تا 24 روز های یکشنبه و دوشنبه از کرج (میدان امیرکبیر) و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

در محور هراز تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز دوشنبه 17 از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 همان روز از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه خواهد بود.

منبع: فرارو
انتشار: 14 مرداد 1401 بروزرسانی: 14 مرداد 1401 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 2412

به "محدودیت های ترافیکی جاده های شمالی تا سه شنبه آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت های ترافیکی جاده های شمالی تا سه شنبه آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید