عصبانیت ترامپ از کنگره، انتخابات غیر قانونی بود!

به گزارش بیباپ، خبرنگاران: رئیس جمهوری آمریکا که از تصویب لایحه هزینه دفاع ملی بدون برآورده شدن خواسته هایش عصبانی است، بار دیگر نتایج انتخابات را غیرقانونی دانست.

عصبانیت ترامپ از کنگره، انتخابات غیر قانونی بود!

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، دونالد ترامپ شامگاه آدینه در یادداشت توئیتری خود نوشت: پیش از بحث درباره فساد گسترده که در انتخابات 2020 رخ داد که آرای بیشتر از احتیاج برای پیروزی در ایالت های نوسان دار(تنها سه ایالت احتیاج است) به ما می دهد، باید توجه گردد که قانون گذاران ایالتی هیچ اقدام ممکنی نسبت به تغییرات گسترده انجام شده در فرایند رای گیری، مقررات و دستورالعمل ها انجام ندادند.

وی ادامه داد: بسیاری از آنها با عجله پیش از انتخابات تصویب شد و بنابراین، کل انتخابات ایالت، قانونی یا مطابق قانون اساسی نیست.

رئیس جمهوری آمریکا اضافه نمود: همچنین، فرمان موافقت جورجیا بر خلاف قانون اساسی است، از این رو انتخابات ریاست جمهوری 2020 غیرقانونی و نامعتبر است که شامل انتخابات 2 کرسی سنا هم می گردد.

ترامپ اظهار کرد: در ویسکانسین، درخواست نکردن مدارک شناسایی رای دهندگان، انتخابات را باطل می نماید. همه اینها و میلیون ها آرای تقلبی که داده شده یا تغییر یافته، حتی مورد بحث قرار نگرفتند.

وی ادامه داد: جمهوری خواستار باید از ماده 230 لایحه دفاعی خلاص می شدند و شما این مشکل را نداشتید. هرگز یاد نمی گیرند !!!

سنای آمریکا پس از وتوی رئیس جمهوری آمریکا علیه لایحه هزینه دفاعی، روز آدینه با اکثریت آرا وتوی دونالد ترامپ را شکستند و 81 سناتور به آن رای مثبت دادند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 19 بهمن 1399 بروزرسانی: 19 بهمن 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 1598

به "عصبانیت ترامپ از کنگره، انتخابات غیر قانونی بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عصبانیت ترامپ از کنگره، انتخابات غیر قانونی بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید