شاهرخ کشاورز عنوان دوم مرد سال صنعت خرده فروشی خاورمیانه را از آن خود کرد.

به گزارش بیباپ، 16 آذر 1400 برابر با 7 دسامبر 2021 مهندس شاهرخ کشاورز نماینده انجمن مراکز خرید خاورمیانه و شمال افریقا، جایزه نفر دوم، بیست وهفتمین کنگره سالانه مراکز خرید خاورمیانه (Retail Congress MENA) را کسب کرد.

شاهرخ کشاورز عنوان دوم مرد سال صنعت خرده فروشی خاورمیانه را از آن خود کرد.

به گزارش خبرنگاران بنابر اعلام بیمه تایم، در این مراسم که به وسیله انجمن مراکز خرید و خرده فروشی خاورمیانه و با مشارکت اتاق بازرگانی دبی سازماندهی شد، متخصصان خرده فروشی در سراسر جهان در واقع در یک کنفرانس، نمایشگاه و معامله حضور یافتند.

این کنگره سالانه مراکز خرید و خرده فروشی و مراسم اهدای جوایز 6 و 7 دسامبر امسال مصادف با 15 و 16 آذرماه امسال در هتل ریتز کارلتون دوبی و در دل اکسپوی دوبی برگزار گردید.

رویکردها

در بیست وهفتمین سال برگزاری مراسم مورد اشاره، رویکردهای نو صنعت خرده فروشی هم مورد آنالیز نهاده شد. در این مراسم فرایند خرده فروشی جهان پس از شیوع کرونا به بحث و گفت وگو گذاشته شد و ضمن آنالیز رویکرد آنلاین، خرده فروشی آفلاین هم به شکل ویژه ای مورد توجه نهاده شد؛ ضمن اینکه تکنولوژی های نو در زمینه خرده فروشی و بعلاوه تحولات اخیرهم از دیگر مباحث این مراسم 2 روزه بود.

افتخاری برای خرده فروشی ایران

اما نکته حائز اهمیت در این دوره از مراسم، کاندیدا شدن مهندس شاهرخ کشاورز، صاحب امتیاز و مدیرمسئول ماهنامه تجارت طلایی و نماینده رسمی انجمن مراکز خرید خاورمیانه و شمال آفریقا در ایران و رقابتش با 2 کاندیدای دیگر از کشورهای حوزه خلیج فارس (عربستان سعودی و امارات متحده عربی) بود. کوشش ها و نقش موثر او در صنعت خرده فروشی منجر به کاندیدا شدنش در خصوص جایزه مرد سال خرده فروشی خاورمیانه (جایزه سال خرده فروشی) شد. رقبای مهندس کشاورز، محمد المزروئی، مدیر اماراتی مجموعه دلما مال و ماجد القطمی، مدیر مجموعه آزاد از کشور عربستان سعودی نام داشتند.

فعالیت های موثر

مهندس کشاورز علاوه بر فعالیت گسترده در صنعت خرده فروشی و مراکز خرید کشور، عمل به مسئولیت های اجتماعی در قالب رسانه ای که مسئولیت آن را برعهده دارد را در مرکز توجهش قرار داده و بر همین اساس حامی و برگزارکننده رویدادهای گوناگونی در جهت یاری به تاب آوری سازمانی و البته هموارسازی چالش های پیش روی فعالان این صنعت نام دارد.

از جمله مهم ترین اقدامات انجام شده از سوی مهندس کشاورز، برپایی پویش ملی حمایت مراکزخرید از کسبه و فعالان مالی، همزمان با ورود ویروس کرونا به کشور و تحت تاثیر نهاده شدن صنایع و کسب و کارهای گوناگون بود. این موضوع با استقبال گسترده صاحبان بسیاری از مراکز خرید کشور همراه شد و علاوه بر رسانه های داخلی، بازتاب گسترده ای در رسانه های خارجی و بین المللی هم داشت.

از دیگر اقدامات مهم مهندس کشاورز، برگزاری نمایشگاه مراکز خرید، مجتمع های تجاری، رویکردهای نوین صنعت خرده فروشی و صنایع وابسته تحت عنوان نمایشگاه ایران ریتیل شو بود که طی 3 سال متوالی با حضور بسیاری از فعالان صنعت خرده فروشی در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید و به نوعی به رسمیت شناخته شدن صنعت خرده فروشی همانند دیگر صنایع فعال در کشور و توجه بیش تر مسئولان عالی رتبه کشوری را در پی داشت.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 دی 1400 بروزرسانی: 22 دی 1400 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 2220

به "شاهرخ کشاورز عنوان دوم مرد سال صنعت خرده فروشی خاورمیانه را از آن خود کرد." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاهرخ کشاورز عنوان دوم مرد سال صنعت خرده فروشی خاورمیانه را از آن خود کرد."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید