با سه کلیک ویزای امارات بگیر ویزای امارات مجدداً برای ایرانیان صادر می گردد.

به گزارش بیباپ، ویزای امارات مجدداً برای ایرانیان صادر می گردد.

با وجودی که بیش از یک سال است امارات مرزهای خود را به روی گردشگران خارجی بسته است، به دلیل کوشش مسئولان ایرانی، مجددا مرزهای این کشور به روی گردشگران ایرانی گگردده خواهد شد.

با سه کلیک ویزای امارات بگیر ویزای امارات مجدداً برای ایرانیان صادر می گردد.

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

امارات متحده عربی یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس است که جزو مدرن ترین آن ها محسوب می گردد. دبی مرکز امارات متحده عربی به دلیل داشتن برج های بلند و آسمان خراش های معروف خود و همچنین فروشگاه های مجلل، هتل های لوکس و رستوران های گران قیمت در میان همه مردم جهان یک شهر شناخته شده محسوب می گردد. امارات متحده عربی جاذبه های طبیعی و تفریحات متنوع زیادی دارد که همه ساله گردشگران زیادی از سراسر جهان را به خود جذب می نماید. برای سفر به امارات متحده عربی باید ویزا دریافت کنید و این ویزا مدتی قبل برای ایرانیان صادر نمی شد، اما خوشبختانه صدور مجدد ویزای امارات برای ایرانیان از سر گرفته می گردد.

سه کلیک از کجا اومده!

سه کلیک مجموعه ای از دل دلتابان

سه کلیک با تیمی استارتاپی و کادری متشکل از کارمندان مجرب و خلاق، با بکارگیری تکنولوژی های روز جهان، هوش مصنوعی و مهندسین حرفه ای، برنامه نویسی شده تا مسافرین عزیز بتوانند به راحتی سه کلیک، سفر کنند.

این مجموعه در سایه حمایت شرکت دلتابان درصدد است تا با اجرای پروازهای منظم و ایمن شرکت های هواپیمایی داخلی و بین المللی، گارانتی هتل های معتبر و زنجیره ای پنج ستاره در سراسر جهان، خدمات مناسبی برای یک سفر به یاد ماندنی خانوادگی و کاری، برای مسافران ورودی و خروجی فراهم سازد و هدف خود را تسهیل سفر و جلب رضایتمندی مسافران در نظر گرفته است.

در جهانی پر سرعت امروز که احتیاج به سهولت و سرعت در خرید بیش از پیش احساس می گردد، دلتابان با گسترش تکنولوژی و فضای دیجیتال، رویکرد خود را به سمت فروش آنلاین برده و با تاسیس مجموعه ای استارتاپی سه کلیک در کوشش است تا با تحت پوشش قرار دادن تمامی خدمات سفر همچون رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو آنلاین هتل، فروش بلیط جاذبه های گردشگری و رزرو تورهای تفریحی در اقصی نقاط جهان، گزینه اول مسافران برای شروع سفر گردد.

چرا سه کلیک بهترینه؟

 • چون قیمتش خیلی مناسبه
 • چون با سه کلیک میتونی با هر بودجه ای سفر کنی
 • چون سه کلیک همواره باهاته
 • چون کیفیت تورها سه کلیک بالاس
 • چون با سه کلیک میتونی سریع خرید کنی
 • چون با سه کلیک تورلیدر خودتی
 • چون با سه کلیک میتونی آنلاین و ریالی خرید کنی
 • بازم بگیم..؟

شگفتی سه کلیک

این رو هم بهتون بگیم که سه کلیک قراره یه مسابقه برگزار کنه که تا نوروز 1400 ادامه داره.... در این مسابقه قراره، هر هفته سه شنبه ها به قید قرعه به نفرات برنده جوایز نفیسی داده بشه.

نحوه دریافت ویزای امارات متحده عربی

توجه داشته باشید برای سفر به هر مقصدی در هر جای جهان باید گذرنامه و ویزا داشته باشید. گذرنامه در واقع اجازه خروج شما از کشور خودتان را می دهد و ویزا اجازه ورود شما را به کشور مقصد معین می نماید. با مراجعه به پلیس 10+ و ارائه مدارک شناسایی می توانید به راحتی گذرنامه دریافت کنید اما برای اخذ ویزا مراحل خاصی باید طی گردد. بعضی از کشورها به دلیل داشتن روابط محبت آمیز و توافقات بین المللی با کشور ایران اجازه می دهند گردشگران ایرانی بدون داشتن ویزا از کشور آن ها بازدید کنند، اما برای ورود به بعضی دیگر از کشورها از جمله امارات باید ویزا داشته باشند.

انواع مختلف ویزای امارات

برای دریافت ویزا از هر کشوری در ابتدا باید هدف خود را از سفر به آن کشور معین کنید. ویزا انواع مختلف توریستی، تحصیلی، درمانی، ترانزیتی، کاری، ویزای موقت و ویزای فوری دارد که در ادامه هر یک از آن ها معرفی خواهند شد.

ویزای توریستی امارات

این ویزا برای ورود گردشگران و افرادی که قصد دارند برای تفریح به امارات سفر کنند، استفاده می گردد. مدت زمان اعتبار ویزای توریستی تنها 14 روز است که خوشبختانه می توان با پرداخت هزینه بیشتر زمان آن را تا سه ماه افزایش داد. برای دریافت ویزای توریستی باید به وسیله ایرلاین ها و آژانس های مسافرتی و یا هتل ها اقدام کنید.

ویزای تحصیلی امارات

همانطور که از نام این ویزا معین است، چنانچه قصد دارید در یکی از دانشگاه ها یا مراکز آموزشی این کشور تحصیل کنید، باید ویزای تحصیلی داشته باشید. این ویزا 5 سال اعتبار دارد و به فرد اجازه می دهد همراه با خانواده خود به کشور امارات مهاجرت کند.

ویزای درمانی امارات

در صورتی که فردی قصد داشته باشد در یکی از بیمارستان های دولتی یا خصوصی امارات یا سایر مراکز درمانی این کشور اقدام به درمان بیماری خود بکند، برای او ویزای درمانی صادر می گردد. در اینجا بیمار باید یک نامه تاییدیه از بیمارستان امارات تحویل سفارتخانه دهد. این ویزا 90 روزه صادر می گردد و در صورتی که طول درمان بیمار افزایش یابد قابل تمدید است.

ویزای ترانزیتی امارات

این ویزا تنها برای حمل بار صادر می گردد و 48 ساعته یا 96 ساعته خواهد بود. این ویزا تمدید نخواهد شد و روز ورود و خروج نیز در مدت اعتبار ویزا حساب نخواهد شد.

ویزای کاری امارات

چنانچه فردی قصد داشته باشد برای تجارت به امارات سفر کند نیز باید ویزا داشته باشد. مدت اعتبار این ویزا 3 سال خواهد بود و مراحل آن به وسیله شرکتی که شما را استخدام نموده است، پیگیری خواهد شد. فرد متقاضی چنانچه بتواند ویزای کاری دریافت کند، می تواند همسر و فرزندانش را نیز با خود به امارات ببرد.

ویزای موقت امارات

چنانچه فردی قصد داشته باشد برای انجام کار بخصوصی به امارات سفر کند و در حین انجام کار احتیاج داشته باشد از این کشور خارج و مجدداً به آن وارد گردد، ضروری است ویزای موقت امارات را دریافت کند. ویزای موقت به این معنا است که شما می توانید در مدت زمان اعتبار ویزا هر چند بار که بخواهید از خاک امارات خارج شوید و مجدداً به امارات باز گشت. در این صورت احتیاجی به درخواست مجدد ویزا نخواهید داشت. مدت زمان اعتبار این ویزا از یک ماه تا 3 ماه خواهد بود.

ویزای فوری امارات

افرادی که برای سفر کردن به امارات موقعیتی عجله ای دارند، می توانند درخواست ویزای فوری بدهند. این ویزا تنها یک روز بعد از ثبت درخواست ارائه می گردد اما هزینه آن بیش از سایر انواع ویزا است. مدت زمان اعتبار این ویزا 14 روز است و قابل تمدید نخواهد بود.

قوانین خاص دریافت ویزا در کشور امارات

کشور امارات شرایط و ویژگی های مخصوصی برای دریافت ویزا دارد که نسبت به سایر کشورها کمی تفاوت دارد. قوانین ویزا برای این کشور عبارت است از موارد زیر:

 • دختران و پسران زیر 18 سال نمی توانند به تنهایی اقدام به دریافت ویزای کشور امارات کنند. البته پسران زیر 18 سال می توانند با ارائه شناسنامه پدر و مادر ویزای امارات را دریافت کنند.
 • حداقل مدت زمان اقامت در امارات 6 روز است و با درخواست دریافت ویزای کمتر از این زمان هرگز موافقت نمی گردد.
 • قبل از دریافت ویزا باید فرودگاهی که به وسیله آن به امارات وارد می شوید را معین کنید زیرا نام فرودگاه باید در برگه درخواست ویزای شما ثبت گردد.

توجه داشته باشید تاریخ اعتبار ویزا در کشور امارات اهمیت فراوانی دارد تا جایی که برای خروج به موقع مسافر از او یک ضمانت نامه دریافت می گردد. بنابراین توجه کنید حتماً قبل از تمام شدن مدت اعتبار ویزا کشور امارات را ترک کنید، زیرا در صورتی که بیش از مدت زمان اعتبار ویزا اقامت داشته باشید، باید جریمه نقدی سنگینی پرداخت کنید و حتی ممکن است این مسئله موجب به زندان رفتن مسافر نیز بگردد.

دقت کنید چنانچه به هر دلیلی از سفر به امارات منصرف شدید باید این موضوع را به مقامات اطلاع دهید و ویزای خود را کنسل کنید. همچنین مبلغی جریمه نیز باید بپردازید. در صورتی که عدم سفر به امارات را اطلاع ندهید، امتیاز منفی دریافت می کنید و این مسئله در سیستم مسافرتی امارات وارد می گردد و در آینده روی دریافت ویزای این کشور تاثیر منفی گذاشته، موجب رد شدن درخواست وی خواهد شد.

شرایط دریافت ویزای امارات برای ایرانیان

چنانچه ایرانی هستید و یا در ایران اقامت دارید باید برای ورود به کشور امارات اقدام به دریافت ویزا کنید. البته دریافت ویزای این کشور سخت نیست و کافی است درخواست خود را به همراه مدارک مورد احتیاج ارائه کنید و سپس بعد از گذشت 4 الی 7 روز ویزای شما صادر می گردد.

مراحل دریافت ویزای امارات

دریافت ویزای کشور امارات نسبت به سایر کشورها کمی تفاوت دارد و سفارت امارات هیچ مسئولیتی در زمینه صدور ویزا برای متقاضیان قبول نمی کند. برای دریافت ویزای کشور امارات باید مستقیماً به اداره مهاجرت و وزارت کار امارات مراجعه کنید. البته نمی توانید به صورت مستقیم درخواست ویزای خود را به اداره مهاجرت این کشور ارائه کنید، بلکه باید کفیل شما این کار را انجام دهد. کفیل یا کننده، سازمان یا شخصی است که این کار را برای فرد متقاضی انجام می دهد. چنانچه برای ویزای توریستی اقدام می کنید کفیل شما آژانس گردشگری یا شرکت های هواپیمایی محسوب می شوند. در صورتی که ویزای کاری می خواهید شرکتی که شما را استخدام نموده کفیل شما محسوب می گردد. همچنین فردی اگر ساکن امارات باشد، می تواند کفیل محسوب گردد. در هر حال کفیل نقش ضامن را ارائه می نماید که ضمانت می نماید فرد متقاضی پس از اتمام اعتبار ویزا، کشور امارات را ترک خواهد نمود. سپس فرم درخواست و مدارک مورد احتیاج خود را برای کفیل خود می فرستید و منتظر دریافت ویزا می مانید. ویزاهای عادی سه الی 7 روز کاری و ویزاهای فوری 1 الی 3 روز کاری پس از ثبت درخواست صادر خواهد شد.

مدارک مورد احتیاج برای دریافت ویزای کشور امارات

مدارک مورد احتیاج بسته به نوع ویزا متفاوت است اما به طور کلی شامل موارد زیر می گردد:

 • فرم درخواست ویزای امارات
 • کپی رنگی پشت و روی کارت ملی و تمام صفحات شناسنامه و گذرنامه که حداقل 7 ماه اعتبار داشته باشد.
 • یک قطعه عکس 3 * 4 با پس زمینه سفید رنگ
 • کپی بلیط رفت و برگشت به امارات

ضروری است توجه کنید برای دریافت ویزای دبی احتیاج به ترجمه مدارک نیست و اصل آن ها کفایت می نماید ولی برای ویزای تجاری، تحصیلی، درمانی و غیره باید مدارک مربوط به هر ویزا را ترجمه کنید. همچنین هزینه ای برای صدور ویزا از شما گرفته می گردد که به نوع ویزا و مدت زمان اعتبار آن وابسته است.

انواع ویزای توریستی کشور امارات

ویزای توریستی کشور امارات به چند دسته؛ 14 روزه، فوری، خیلی فوری، سینگل و مولتی تقسیم بندی می گردد. ویزای 14 روزه عادی، پرطرفدارترین نوع ویزا است که برای سفرهای تفریحی و گردشگری در کشور امارات صادر می گردد. ویزای فوری نیز 14 روز اعتبار دارد اما قابل تمدید نیست و صدور ویزا تنها یک روز کاری زمان می برد و هزینه دریافت آن بالاتر از ویزای 14 روزه عادی خواهد بود. چنانچه مسافر زمان کافی برای دریافت ویزا نداشته باشد می تواند درخواست خود را خیلی فوری ارائه کند و ویزای او 5 الی 6 ساعته آماده خواهد شد و هزینه ای بالاتر از ویزای فوری خواهد داشت. ویزای سینگل به دو صورت کوتاه مدت یک ماهه و بلند مدت سه ماهه صادر می گردد و با این ویزا تنها یک بار می توانید به کشور امارات بروید، اما در مقابل ویزای مولتی اجازه چند بار سفر را به شما با یک ویزا می دهد و این ویزا نیز کوتاه مدت یک ماهه و بلند مدت سه ماهه دارد.

شرایط دریافت ویزا در دوران کرونا

امارات به دلیل شیوع کرونا مرزهای خود را به روی ایرانیان بسته بود اما از تاریخ 26 تیر 99 مرزهای این کشور به روی ایرانیان و اتباع دیگر کشورها باز شد. در نتیجه گردشگران ایرانی می توانند ویزای توریستی این کشور را دریافت کنند. توجه داشته باشید کسانی که قصد سفر به امارات را دارند باید چهار روز قبل از سفر نتیجه تست pcr کرونا را در مراکز مورد تایید این کشور که شامل موارد زیر است ارائه کنند:

 • بیمارستان عرفان نیایش تهران
 • آزمایشگاه پاتولوژی ایران و آزمایشگاه کاویان در تهران
 • آزمایشگاه نوبل و یاران در اصفهان
 • مرکز پیوند اعضای بیمارستان ابوعلی سینا شیراز

توجه داشته باشید بچه ها زیر 2 سال احتیاجی به انجام تست کرونا ندارند.

سایر نکات

مسافران امارات باید بیمه نامه مسافرتی معتبر داشته باشند. اجازه بردن بار به داخل کابین هواپیما را ندارند. دختران زیر 40 سال یا زنان مجرد برای سفر به امارات باید حتماً یک همراه داشته باشند و یا یک چک ضمانت بازگشت ارائه کنند. جریمه ماندن افراد بیش از مدت زمان اعتبار ویزا در روز اول 100 درهم و از روز دوم به بعد هر روز 200 درهم امارات می باشد.

شما برای دریافت ویزای امارات تنها کافیست مدارک خود را به کارشناسان مربوطه ی بخش صدور ویزای سه کلیک و دلتابان((deltaban.comارائه دهید تا در کمترین زمان و بدون هیچ دغدغه ای تدارک سفر دلنشینی را برای خود بچینید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید.

آدرس سایت:

https://deltaban.com

https://3click.com

شماره تماس: 02122222426

آدرس:خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد پلاک 1166

ایمیل:[email protected] و [email protected]

و همینطور جهت کسب اطلاعات بیشتر به مقاله زیر مراجعه کنید.

https://deltaban.com/reissuance-uae-visa/

منبع: فرارو
انتشار: 5 فروردین 1400 بروزرسانی: 5 فروردین 1400 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 1816

به "با سه کلیک ویزای امارات بگیر ویزای امارات مجدداً برای ایرانیان صادر می گردد." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با سه کلیک ویزای امارات بگیر ویزای امارات مجدداً برای ایرانیان صادر می گردد."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید