زنگ بیمه همچنان به صدا در می آید

به گزارش بیباپ، تجربه منحصر به فرد پروژه زنگ بیمه با هدف تعمیم و گسترش نفوذ بیمه در بچه ها و نوجوانان، سال گذشته توسط بیمه گران رقم خورد که بازخوردهای مثبتی را به دنبال داشت.

زنگ بیمه همچنان به صدا در می آید

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی بیمه معلم؛ تجربه منحصر به فرد پروژه زنگ بیمه با هدف تعمیم و گسترش نفوذ بیمه در بچه ها و نوجوانان، سال گذشته توسط بیمه گران رقم خورد که بازخوردهای مثبتی را به دنبال داشت.

شرکت بیمه معلم نیز سال گذشته، در پی تاکید رئیس کل محترم بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، زنگ بیمه را در برخی مدارس استان مازندران به صدا درآورد. خاطرنشان می سازد پروژه ملی زنگ بیمه با حضور فرماندار و مدیران بیمه معلم سال گذشته در استان مازندران برگزار و برنامه های آموزشی جذاب (آشنایی با مفاهیم کلی بیمه)،روزهای هیجان انگیزی را برای دانش آموزان به همراه داشت تا جایی که بازخوردهای مثبت آن، در میان شاگردان مدارس مشهود بود.

سخنان رئیس کل در خصوص اقدامات بیمه معلم با تاکید بر اینکه، بیمه معلم به واسطه نام و محدوده فعالیت خود اقدامات مطلوبی در مدارس می تواند داشته باشد، اراده این شرکت بیمه ای را بر تداوم این کار تقویت کرده است. اما باید گفت این اقدامات به همین جا ختم نمی شود و بیمه معلم با اتکا بر پیوند عمیق خود با جامعه دانش آموزی، به زودی طرح نوآورانه ای را در راستای ایفاء مسئولیت های اجتماعی خود اجرایی می کند تا شاید بیش از گذشته آرزوهای دانش آموزان کشور را در تحصیل باکیفیت، جامه عمل بپوشاند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 21 آذر 1399 بروزرسانی: 21 آذر 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 1427

به "زنگ بیمه همچنان به صدا در می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنگ بیمه همچنان به صدا در می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید