رویداد نمایشگاهی هنر مدرن و معاصر جنوآ برگزار خواهد شد

به گزارش بیباپ، ایسنا/ براساس آخرین خبرهای منتشر شده، رویداد نمایشگاهی هنر مدرن و معاصر جنوآ برگزار خواهد شد.

رویداد نمایشگاهی هنر مدرن و معاصر جنوآ برگزار خواهد شد

نمایشگاه هنر مدرن و معاصر جنوآ، ایتالیا 2024 یک نمایشگاه و یک رویداد بین المللی است که هر ساله به مدت چهار روز در شهر بندری جنوآ در شمال غرب ایتالیا برگزار می شود. این نمایشگاه در مرکز نمایشگاه های بین المللی این شهر که در مجاورت دریای مدیترانه قرار گرفته و Fiera de arte نام دارد، برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه با شرکت بیش از 15000 اثر در فضایی به وسعت 28000 متر مربع، با شرکت بیش از 300 غرفه دار از سراسر دنیا که شامل گالری ها، کولکتورها، آرت دیلرها و موسسات هنری برپا خواهد شد.

گفته شده که این نمایشگاه در مجاورت دریای مدیترانه هم مرز با فرانسه، یکی از بازارهای مهم هنر در اروپا محسوب شده و به صورت میانگین 26000 بازدید کننده در یکی از منطقه ها نمایشگاهی بین المللی اروپا دارد.

در رویداد Art Genova هنرمندان مطرح و نوظهور آثار خود را به نمایش گذاشته و استعدادهای نوظهور نیز به نمایش گذاشته خواهد شد.

در این نمایشگاه هنرمندان بالای 18 سال می توانند شرکت کنند. آثار پس از ارسال از طریق کارشناسان هنری We Gallery انتخاب شده و به هنرمند اعلام خواهد شد.

نمایشگاه هنر مدرن و معاصر جنوآ، ایتالیا از 27 تا 29 بهمن 1402 برگزار خواهد شد و مهلت تحویل آثار آن تا پایان دی 1402 خواهد بود. ثبت نام در هنر مدرن و معاصر جنوآ نیز از 19 تا 22 آبان 1402 برقرار خواهد بود.

هنرمندان می توانند با یک اثر و یا بیشتر با مشخصات زیر در این رویداد شرکت کنند. آثار هنرمندان باید در زمینه های نقاشی، عکاسی، کالیگرافی و…در مجموع آثاری باید که قابلیت نصب بر روی دیوار را دارد.

آثار بدون قاب برروی شاسی و یا بوم غیر دیپ در سه سایز 30در40 سانتیمتر، 50 در 50 سانتیمتر و 50 در 70 سانتیمتر پذیرفته خواهد شد و آثار حجمی نیز تا سایز 50 سانتیمتر به ارتفاع 30 سانتیمتر عرض و زیر 3 کیلو گرم پذیرفته می شود.

هزینه های شرکت در این نمایشگاه شامل شرکت اثر در نمایشگاه، حمل و نقل اثر به صورت رفت و برگشت، گواهی شرکت در نمایشگاه، بیمه و مالیات خواهد بود که پس از بررسی کارشناسان هنری We Gallery در صورت پذیرش آثار به هنرمند اعلام خواهد شد.

در صورت فروش اثر نیز 20 درصد از فروش سهم برگزار کننده و 80 درصد سهم آرتیست خواهد شد.

منبع: همگردی
انتشار: 3 مهر 1402 بروزرسانی: 3 مهر 1402 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 2594

به "رویداد نمایشگاهی هنر مدرن و معاصر جنوآ برگزار خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویداد نمایشگاهی هنر مدرن و معاصر جنوآ برگزار خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید