رونالدو به دنبال تحقیر آلمان بود!

به گزارش بیباپ، دتمار هامان، بازیکن سابق تیم ملی آلمان به انتقاد از رفتار نمایشی کریستیانو رونالدو پرداخته است.

رونالدو به دنبال تحقیر آلمان بود!

با تور آلمان ارزان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ آلمان دیدن کنید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، در اواسط نیمه اول ملاقات آلمان برابر پرتغال بود که کریستیانو رونالدو با حرکتی نمایشی در برابر آنتونی رودیگر توپ را به هم تیمی خود پاس داد. پرتغال در این لحظه با یک گل از حریف پیش بود و دتمار هامان معتقد است این رفتار نمایشی رونالدو باعث افزایش انگیزه تیم ملی آلمان برای بازگشت به مسابقه شده است.

دتمار هامان گفت: من فکر می کنم این کار بی معنی بود. او روی توپ اثرگذاشته ، وانمود می نماید که می خواهد توپ را کنترل کند و بعد پشت پا پاس داده و به سمت دیگری نگاه می نماید. البته این شگفت انگیز بوده و ما می دانیم که رونالدو می تواند چنین کارهایی انجام دهد. اما من فکر می کنم او به نوعی او حریفان را کوچک می شمارد.

در این لحظه بازی 0-1 بود و به نظر من این کار احمقانه است. بله، رونالدو در کنار لیونل مسی بهترین بازیکنان جهان محسوب می شوند، اما این کار رونالدو مضحک بود. اگر از بازیکنان آلمان سوال کنید، آنها به شما خواهند گفت که نظرشان در خصوص این حرکت چیست. آنها متوجه این موضوع شده بودند. اما من به شما می گویم، همه آنها می گویند که احتمالا این کار رونالدو انگیزه ای مضاعف برای تغییر اوضاع به ما داد. رونالدو با این کارها می خواهد به چه چیزی دست یابد؟ شاید بازگشت آلمان از این صحنه رقم خورد و از همینجا بود که همه چیز آغاز شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 تیر 1400 بروزرسانی: 21 تیر 1400 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 2000

به "رونالدو به دنبال تحقیر آلمان بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونالدو به دنبال تحقیر آلمان بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید