ذوب آهن برای گلزنی همه کار کرد

به گزارش بیباپ، به گزارش خبرنگاران، سید مجتبی حسینی عصر چهارشنبه در کنفرانس مطبوعاتی بعد از مصاف با ذوب آهن گفت: با توجه به شرایط دو تیم و علی الخصوص تیم ذوب آهن که شرایط خوبی را نداشت آمده بودند تا به هر نحوی ما را شکست دهند و بازی دشواری برای ما بودیم و می دانستیم باید با یک دفاع گروهی و پرسینگ نقطه قوت آنها را کور کنیم.

ذوب آهن برای گلزنی همه کار کرد

وی توضیح داد: فکر می کنم حداقل موقعیت را به ذوب آهن دادیم و فقط یک مورد در نیمه اول بود، ما هم موقعیت های خوبی داشتیم و می توانستیم روی ضد حملات به گل برسیم که به ثمر ننشست ولی در کل از کوشش همه بازیکنانم تشکر می کنم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان با بیان اینکه امیدوارم با کوشش بازیکنان بتوانیم روز به روز بهتر شویم و در جدول پیشرفت کنیم، گفت: فشار تیم ذوب آهن طبیعی بود زیرا آنها در زمین خودشان بازی می کردند و می خواستند از هر طریقی به موقعیت برسند اما فکر می کنم شانس گل آن چنانی به تیم مقابل ندادیم.

وی ادامه داد: در این بازی توانستیم با یک سازماندهی خوب خطرات ذوب آهن را خنثی کنیم و همانطور که اشاره کردم موقعیت گل نیز داشتیم، ولی می دانستیم مقابل چه تیمی بازی داریم و از همین جهت تمام کوشش خود برای خنثی کردن تیم مقابل را به کار گرفتیم.

حسینی در پاسخ به سوالی درباره شرایط داوری اظهار کرد: من هیچوقت در خصوص داوری صحبت نکرده ام و داور نیز تمام کوشش خود را کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 اسفند 1399 بروزرسانی: 5 اسفند 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 1755

به "ذوب آهن برای گلزنی همه کار کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ذوب آهن برای گلزنی همه کار کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید