تمدید تعلیق پروازها از ایران به انگلیس تا 30 دی

به گزارش بیباپ، خبرنگاران : سازمان هواپیمایی کشوری از تمدید تعلیق پروازهای لندن تا 30 دیماه سال جاری با درخواست ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا اطلاع داد.

تمدید تعلیق پروازها از ایران به انگلیس تا 30 دی

به گزارش خبرنگاران از تسنیم، بر اساس اعلام سازمان هواپیمایی کشور با درخواست ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا تعلیق پرواز ایرلاین های داخلی به انگلیس (لندن) تا 30 دیماه سال جاری تمدید شده است. تعلیق دو هفته ای این پروازها امروز به خاتمه می رسید.

چهارشنبه گذشته معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری در گفت وگو با تسنیم از احتمال تمدید ممنوعیت پرواز به انگلیس با توجه به شیوع ویروس جدید کرونا در این کشور خبر داده و گفته بود: با توجه به شیوع نوع انگلیسی ویروس کرونا، از اول دیماه سال جاری به مدت دو هفته پروازها از مبداء لندن به مقاصد داخلی کشور تعلیق شده و این تعلیق همچنان پابرجاست.

ابوالقاسم جلالی ادمه داد: این محدودیت تا یکشنبه آینده (14 دیماه) برقرار است و در صورت درخواست ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا، تعلیق پروازها تمدید خواهد شد.

معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری تاکید نمود: در صورت فروش بلیت پروازهای لندن در زمان محدودیت اعلام شده ، دفاتر صادر نماینده بلیت می بایست مبلغ کامل بلیت را به مسافران استرداد نمایند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 20 بهمن 1399 بروزرسانی: 20 بهمن 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 1682

به "تمدید تعلیق پروازها از ایران به انگلیس تا 30 دی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید تعلیق پروازها از ایران به انگلیس تا 30 دی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید