تعرفه استفاده از فضا و برق در مراکز مخابراتی تغییر کرد

به گزارش بیباپ، به گزارش خبرنگاران، کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جلسه شماره 326 خود به پیشنهاد سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، دو موضوع بازنگری تعرفه استفاده از فضا در مراکز مخابراتی و نیز بازنگری تعرفه استفاده از خدمت برق در مراکز مخابراتی را بررسی و تصویب کرد.

تعرفه استفاده از فضا و برق در مراکز مخابراتی تغییر کرد

بر اساس مصوبه این جلسه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، سقف تعرفه یک مترمربع استفاده از فضا در مراکز مخابراتی برای شرکت های متقاضی به شرح جدول زیر تعیین شده است:

معیار محاسبه فضا، سطح اشغال شده از کف از طریق تجهیزات نصب شده در مراکز مخابراتی است؛ همچنین برای سطح اشغال کمتر از یک مترمربع، تعرفه های جدول ماده 1 به نسبت مستقیم کسر می شود؛

از تاریخ ابلاغ این مصوبه، کلیه مصوبات مغایر کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات از جمله مصوبه شماره 147 مورخ 05/ 06/ 1391‬ و بند 2 مصوبه شماره 7 جلسه شماره 166 مورخ 30/ 03/ 1392‬ و نیز بند 8 مصوبه شماره 181 مورخ 13/ 11/ 1392‬ مورد قبول نیست.

در همین حال کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در این جلسه تعرفه استفاده از خدمت برق در مراکز مخابراتی را نیز بازنگری کرد.

سقف تعرفه استفاده از خدمت برق در مراکز مخابراتی برای اپراتورهای دریافت کننده تجهیزات در مراکز مخابراتی به شرح جدول زیر است:

ارائه دهنده خدمت برای ارائه خدمت برق با پشتوانه، باید از کلیه تجهیزات لازم برای برقراری مسیرهای جایگزین تأمین خدمت برق از قبیل باتری و ژنراتور استفاده کند.

ارائه دهنده خدمت برای ارائه خدمت برق بی وقفه، باید از کلیه تجهیزات لازم برای تضمین ارائه خدمت برق بی وقفه، از قبیل باتری، ژنراتور و UPS استفاده کند.

بر این اساس بند 2 پیوست مصوبه شماره 3 جلسه شماره 230 مورخ 09/ 12/ 1394‬ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات به عبارت تعرفه استفاده از برق برای مراکز مخابراتی مطابق مصوبه شماره 2 جلسه شماره 326 و اصلاحات بعدی آن است تغییر می کند.

از تاریخ ابلاغ این مصوبه، کلیه مصوبات مغایر از جمله مصوبه شماره 2 جلسه شماره 218 مورخ 11/ 05/ 1394‬ کمیسیون و تبصره 1 بند 2 پیوست مصوبه شماره 3 جلسه شماره 230 کمیسیون منسوخ می شود.

این مصوبات از تاریخ ابلاغ لازم الاجرا است.

پیش از این تعرفه خدمات برق و فضا در مراکز مخابراتی برای اپراتورهای ارتباطی مطابق ارقام جداول زیر محاسبه می شد.

تعرفه واگذاری ماهانه برق در مراکز مخابراتی مصوب سال 95

تعرفه استفاده از فضا در مراکز مخابراتی مصوب سال 95

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 بهمن 1400 بروزرسانی: 6 بهمن 1400 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 2236

به "تعرفه استفاده از فضا و برق در مراکز مخابراتی تغییر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعرفه استفاده از فضا و برق در مراکز مخابراتی تغییر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید