برگزاری هفدهمین دوره عضویابی هدفمند اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در استان مرکزی

به گزارش بیباپ، خبرنگاران/مرکزی مسئول اتحادیه انجمن اسلامی استان مرکزی از برگزاری هفدهمین دوره عضویابی هدفمند این اتحادیه در استان خبر داد.

برگزاری هفدهمین دوره عضویابی هدفمند اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در استان مرکزی

میلاد مرادی روز شنبه 22 خرداد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در هفدهمین دوره عضویابی هدفمند از بین دانش آموزان مستعد و توانمند مدارس استان مرکزی عضو می پذیرد.

وی اضافه کرد: هدف از اجرای این طرح شناسایی، جذب و پرورش دانش آموزان مستعد و توانمند در قالب حضور فعال در سیر تربیتی فرهنگی تشکیلاتی اتحادیه در قالب طرح های متنوع ستارگان، طلایه داران فردا و همچنین پیاده سازی برنامه های فرهنگی تشکیلاتی اتحادیه در ایام تحصیل در محیط مدرسه است.

مسئول اتحادیه انجمن اسلامی استان مرکزی شرح داد: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا این طرح به سه روش انجام می شود که در روش نخست دانش آموزان توسط مدیران و معاونین پرورشی مدارس معرفی می شوند و در روش دوم به صورت فراگیر و از بین دانش آموزان علاقمند به صورت تکمیل فرم الکترونیکی ثبت نام انجام می شود، همچنین روش سوم به صورت معرفی توسط مجموعه ها و نهادهای فعال فرهنگی سطح شهر صورت می گیرد.

مرادی اضافه کرد: دانش آموزان پس از بررسی های اولیه جهت مصاحبه حضوری به اتحادیه دعوت و پس از کسب امتیازات لازم و حضور پیروز در دوره طلایه داران فردا به عنوان مسئول یا اعضای هیات مرکزی انجمن اسلامی دبیرستان خود در سال تحصیلی آینده معرفی و بکارگیری خواهند شد.

وی ادامه داد: در فاز اول عضویابی هدفمند امسال تمامی مدارس شهری استان مرکزی در مقطع متوسطه اول و دوم دخترانه و پسرانه مخاطب این طرح هستند که بیش از 350 مدرسه تحت پوشش این طرح قرار خواهند گرفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 تیر 1400 بروزرسانی: 10 تیر 1400 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 1980

به "برگزاری هفدهمین دوره عضویابی هدفمند اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در استان مرکزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری هفدهمین دوره عضویابی هدفمند اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در استان مرکزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید