برای حراج صنفی هم بایستی اجازه گرفت!

به گزارش بیباپ، بهنام نیک منش، با اشاره به شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا، کاهش فروش و کاهش توان خرید مردم، گفت: اتاق اصناف از بهار امسال موضوع حذف نمایشگاه ها و انتقال تخفیف ها به واحد های صنفی را در دستور کار قرار داد؛ بنابراین از واحد های صنفی خواسته شده تا حد ممکن از سود خود کم کنند تا هر واحد صنفی به عنوان یک غرفه نمایشگاهی بتواند مشتری جذب کند.

برای حراج صنفی هم بایستی اجازه گرفت!

به گزارش ایسنا، وی همچنین با بیان اینکه فروش های پاییزه و زمستانه این طرح همچنان برقرار است، اظهار کرد: واحد های صنفی می توانند بدون نیاز به مجوز از اتحادیه های خود، تخفیف ارائه کنند.

معاون نظارت و بازرسی اتاق اصناف ایران با بیان اینکه این شرایط با توجه به شرایط اقتصادی کشور و در پیش بودن آیین هایی مثل شب یلدا در نظر گرفته شده و ارتباط خاصی با رویداد های فرامرزی ندارد، شرح داد: شرایط برگزاری حراج فرق دارد و واحد های متقاضی برگزاری حراج باید با هماهنگی اتحادیه مربوطه اقدام کنند.

نیکمنش در پایان تاکید کرد که برگزاری حراج حتما نیاز به مجوز اتحادیه دارد و در شهر های قرمز و نارنجی به لحاظ کرونایی نیز محدودیت دارد.

گفتنی است که آبان ماه سال گذشته در پی اوج گیری کرونا، در راستای جلوگیری از تجمعات مردمی برگزاری هر گونه حراج صنفی ممنوع شده بود.

منبع: فرارو
انتشار: 19 دی 1400 بروزرسانی: 19 دی 1400 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 2217

به "برای حراج صنفی هم بایستی اجازه گرفت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای حراج صنفی هم بایستی اجازه گرفت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید