بازیکن لهستان: باخت در برابر ایران، دوش آب سرد بود

به گزارش بیباپ، بازیکن تیم ملی والیبال لهستان باخت خانگی این تیم برابر والیبالیست های کشورمان را درسی آموزنده برای او و هم تیمی هایش دانست.

بازیکن لهستان: باخت در برابر ایران، دوش آب سرد بود

ماتیوژ بینیک بازیکن تیم ملی والیبال لهستان پس از باخت 3 بر 2 شب گذشته (سه شنبه) این تیم برابر ایران در هفته سوم رقابت های لیگ ملت ها که اولین باخت خانگی لهستانی ها در این دوره از رقابت ها بود، گفت: این باخت به ما درس هایی داد که از آن در بازی های بعدی استفاده خواهیم کرد. ما قبل از این دو تیم قدرتمند (برزیل و کانادا) را شکست داده بودیم، اما این شکست ما را از باد آن دو پیروزی خارج کرد. ایران در سطحی فوق العاده بازی کرد و دفاعش هم عالی بود. اینکه ایران در دفاع قوی کار می نماید، چیز عجیبی نیست، اما در این بازی علاوه بر دفاع خوب، آن ها سه بازیکن داشتند که سرویس های سنگینی می زدند.

بازیکن 28 ساله لهستانی ها اضافه نمود: ضعف های تیم ما واضح بود. عملکردمان کم و کاستی هایی داشت و کارمان بی عیب و نقص نبود. ایران نشان داد که تیم ما هنوز کار های زیادی باید انجام دهد و جای پیشرفت داریم. در بازی های بعدی سعی می کنیم اشتباهاتی که در این بازی داشتیم را رفع کنیم. ما در این بازی به ایران بیش از میزان فرصت دادیم. باید بازی را تحت کنترل می گرفتیم، اما به هر حال در انتها بازی با آن ها دست دادیم و آن ها برنده شدند. باخت ها هم به ما درس می دهند. بعد از دو برد اخیرمان مقابل رقبای قدرتمند، چنین دوش آب سردی لازم بود.

منبع: فرارو
انتشار: 2 مرداد 1401 بروزرسانی: 2 مرداد 1401 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 2400

به "بازیکن لهستان: باخت در برابر ایران، دوش آب سرد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن لهستان: باخت در برابر ایران، دوش آب سرد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید