بازدید مدیران شرکت سامسونگ از مرکز پردازش دانش خبرنگاران

به گزارش بیباپ، خبرنگاران روز سه شنبه، 23دی ماه 1399 میزبان گروهی از مدیران سامسونگ در مرکز پردازش دانش بود. در این بازدید، گزارشی از فروش خبرنگاران در رسته موبایل و شرایط فروش برند سامسونگ در این پلتفرم ارائه شد.

بازدید مدیران شرکت سامسونگ از مرکز پردازش دانش خبرنگاران

در ادامه مدیران این شرکت به همراه هیئت مدیره، معاونت ارشد بازاریابی و معاونت ارشد بازرگانی و مدیر رسته موبایل خبرنگاران از انبارهای ورود و خروج کالا، بسته بندی و ارسال کالا از جمله: سیستم انبارداری، قرارگیری و جستجوی اقلام در قفسه ها و کارخانه محتوا در مرکز پردازش دانش بازدید کردند و با نحوه عملکرد فعالیت هر یک از واحدها آشنا شدند. در جریان بازدید هم در مورد جزئیات فرآیندهای انبارش و پردازش کالا گفت وگوهایی انجام شد.

در خاتمه جلسه مدیران حاضر هر دو گروه با یکدیگر به بررسی راهکارهایی برای بهبود همکاری و فروش از طریق پلتفرم خبرنگاران پرداختند که به منظور بالا بردن کیفیت همکاری، قرار بر ادامه تعاملات در جلسات آینده شد.

خبرنگاران امیدوار است این بازدید علاوه بر فرصتی برای آشنایی بیشتر با مدل کسب و کار مارکت پلیس، منجر به تعاملات و همکاری سازنده هر دو شرکت در آینده باشد.

در روزهای شیوع ویروس کرونا خبرنگاران در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی میزبان تعداد محدودتری از بازدیدکنندگان در مقایسه با گذشته است که امید است در آینده فرایند بازدیدها به روال گذشته باز گردد.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 30 بهمن 1399 بروزرسانی: 30 بهمن 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 1743

به "بازدید مدیران شرکت سامسونگ از مرکز پردازش دانش خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید مدیران شرکت سامسونگ از مرکز پردازش دانش خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید