اطلاعیه هیات رئیسه دانشگاه صنعتی شریف ، احکام بدوی صادره برای دانشجویان بازنگری می گردد

به گزارش بیباپ، هیئت رئیسه دانشگاه، ضمن حمایت از تدوین منشور اجتماعی دانشگاه صنعتی شریف و مصوبه شورای دانشگاه، رویکرد عملی خود را بیان کرد.

اطلاعیه هیات رئیسه دانشگاه صنعتی شریف ، احکام بدوی صادره برای دانشجویان بازنگری می گردد

به گزارش خبرنگاران در متن اطلاعیه هیات رئیسه دانشگاه صنعتی شریف آمده است: بسمه تعالی هیئت رئیسه دانشگاه، ضمن ارج نهادن به اقدام ارزشمند رؤسای محترم پیشین دانشگاه در تدوین منشور اجتماعی دانشگاه صنعتی شریف و حمایت از مصوبه شورای محترم دانشگاه، رویکرد عملی خود را به توضیح ذیل به اطلاع می رساند:

1- مدیریت دانشگاه، در چارچوب اختیارات قانونی، از همه توان و ظرفیت خود برای اجرایی شدن پیشنهادات مصرح در مصوبه شورا استفاده خواهد کرد و مواردی که احتیاج به هماهنگی با دیگر مراجع و نهادهای ذیربط است را نیز از مجرای خود پیگیری خواهد کرد.

2- ضمن تاکید بر اهمیت نقش شورای انضباطی در حفظ استقلال دانشگاه، برقراری نظم، و حفظ حقوق عموم دانشجویان، احکام بدوی صادره، در فرایند تجدیدنظر، تحت تاثیر پایبندی افراد در فضای حقیقی و مجازی دانشگاه به منشور اجتماعی دانشگاه مورد بازنگری قرار خواهد گرفت.

3- در صورت حضور در تجمعات غیرقانونی و ناهنجاری هایی که فضای حقیقی یا مجازی دانشگاه را با ناامنی، یا امور جاری دانشگاه را با اختلال روبرو، یا اعتبار دانشگاه را مخدوش نماید، دانشگاه حق خود را در بازگرداندن همه موارد تعلیق شده محفوظ می داند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 آذر 1401 بروزرسانی: 12 آذر 1401 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 2471

به "اطلاعیه هیات رئیسه دانشگاه صنعتی شریف ، احکام بدوی صادره برای دانشجویان بازنگری می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه هیات رئیسه دانشگاه صنعتی شریف ، احکام بدوی صادره برای دانشجویان بازنگری می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید