گودزیلایی که به دور جهان سفر می نماید

به گزارش بیباپ، رایان گودزیلا، با یاری فیلمسازی هوشمند و نیز با استفاده از ترفندهای فتوشاپ، به سرتاسر دنیا سفر می نماید و با بناهای مهم بین المللی عکس می گیرد.

گودزیلایی که به دور جهان سفر می نماید

رایان گودزیلا یک شخصیت اکشن هشت میلیون دلاری، اهل شیکاگو است. او عاشق جهانگردی است، ولی قدرت زیاد، جثه بزرگ و تمایلات آشکارش می تواند گاهی وقت ها دردسر درست کند.

همکاری این دو در سال 2014، از شیکاگو شروع شد و طی سال ها، به همراه هم جهان را گشتند و عکس های زیادی را از مکان های مختلف منتشر نموده اند.

این پروژه زمانی شروع شد که موری، یک فیلمساز استرالیایی، در حین سفرش به شیکاگو در کنار یک مجسمه گودزیلا نهاده شد. او می گوید:

ابتدا، رایان را به عنوان یک همراه پلاستیکی کوچک با خود به سفر می بردم. عکس هایی از او در کنار ساختمان های بزرگ و معروف گرفتم، زیرا عکس گرفتن از او آسان تر از این بود که از دیگران بخواهم از من عکس بگیرند. بعد از مدتی تصمیم گرفتم از مهارت های فتوشاپی خودم استفاده کنم و به او جان ببخشم.

موری، عکس های خود در اینستاگرام گذاشته است و گودزیلا را در همه عکس های مسافرت خود به نحوی جا داده است. با این که این پروژه در ابتدا فقط به عنوان یک بازی هوشمندانه با منظره ها اطراف شروع شد، اما با بهره گیری از فتوشاپ تبدیل به آثاری چشمگیر شدند.

میزان های این گودزیلا در موقعیت های مختلف تغییر می نماید. گرفتن هر عکس شامل ویرایش ها و تغییراتی که باید روی گودزیلا اعمال گردد، تقریبا پنج ساعت طول می کشد.

موری می گوید:

این گودزیلا شخصیتی دارد که شما از یک موجود خزنده غول پیکر انتظار ندارید.

او عاشق سنجاب است. قبل از خارج شدن از خانه مدت زیادی را صرف آماده شدن می نماید و همواره به ظاهرش اهمیت می گردد. او بسیار متفاوت و دلربا است، اما هنوز هم چند تا از ویژگی های اخلاقی معمول گودزیلاها را دارد، مثلا برخی وقت ها خیلی دوست دارد که دست به یک تخریب تجمعی و گسترده بزند.

موری در حال حاضر در شهر نیویورک زندگی می نماید که خیلی از پیشگامان آثار گودزیلایی در منهتن و بروکلین رخ داده است. او می گوید که اینگونه هنرنمایی ها در امسال ماجراجویانه تر شده است و پروژه های ویدئویی و عکس های بیشتری را فراوری خواهند کرد.

یکی از کارهایی که حتما می خواهند انجام دهند، دیدار او با هم نامش است. موری می گوید:

یک روز حتما با رایان گاسلینگ دیدار خواهد نمود و برترین عکس هایی را که تا به حال گرفته اند، منتشر خواهد نمود.

منبع: کجارو / travelandleisure.com
انتشار: 25 بهمن 1400 بروزرسانی: 25 بهمن 1400 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 2258

به "گودزیلایی که به دور جهان سفر می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گودزیلایی که به دور جهان سفر می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید