هواپیمای حادثه دیده به فرودگاه ماهشهر منتقل شد

به گزارش بیباپ، خبرنگاران/خوزستان معاون فرماندار ماهشهر از انتها عملیات انتقال هواپیمای حادثه دیده تهران - ماهشهر به فرودگاه ماهشهر خبر داد.

هواپیمای حادثه دیده به فرودگاه ماهشهر منتقل شد

مهرزاد شریفی در گفت وگو با بیباپ، اظهارکرد: یک جاده خاکی بیش از 100 متری برای جابه جایی هواپیمای سانحه دیده از میان جاده کمربندی ماهشهر به داخل فرودگاه شهر ایجاد شد و پس از چندین ساعت عملیات، حدود ساعت 3:00 بامداد هشتم بهمن ماه، هواپیما به داخل فرودگاه ماهشهر انتقال پیدا کرد.

وی مطرح نمود: برای این جابه جایی، 100 متر جاده ایجاد کردیم؛ زمین باتلاقی بود و ایجاد چنین جاده ای، کار یک روز نبود ولی باتوجه به اضطرار و اهمیت موضوع، این جاده ایجاد شد. حتی دوستان هواپیمایی به ما گفتند که فکر نمی کردیم، بتوانید این کار را به این صورت انجام دهید و هیچ جای ایران چنین موردی را ندیده بودیم.

معاون فرماندار ماهشهر ادامه داد: تجربه مشابه را در استان نداشتیم ولی خدا را شکر تمام نیروهای عملیاتی، امدادی و انتظامی و همچنین دیگر حوزه ها پای کار بودند و با تمام وجود کار کردند.

وی در پاسخ به این سوال که پس از استقرار هواپیما در فرودگاه، چه عملیاتی روی آن انجام خواهد شد؟ گفت: این حوزه کاملا فنی و تخصصی است و خود شرکت کاسپین و سازمان هواپیمایی باید در این زمینه تصمیم بگیرند.

به گزارش بیباپ، هواپیمای مسافربری تهران - ماهشهر متعلق به شرکت هواپیمایی کاسپین ساعت 7:50 صبح روز گذشته دوشنبه، هفتم بهمن پس از فرود در فرودگاه ماهشهر، از باند خارج شد و پس از طی کردن عرض خیابان ورودی ماهشهر، کنار پارک نسترن متوقف شد. در این حادثه، تمام مسافران به سلامت از هواپیما خارج شدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 832

به "هواپیمای حادثه دیده به فرودگاه ماهشهر منتقل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هواپیمای حادثه دیده به فرودگاه ماهشهر منتقل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید