راستا پیاده راه گردشگری قره درویش تا گردولی در مشگین شهر احداث می گردد

به گزارش بیباپ، رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مشگین شهر از احداث راستا پیاده راه گردشگری قره درویش تا گردولی، واقع در این شهرستان اطلاع داد.

راستا پیاده راه گردشگری قره درویش تا گردولی در مشگین شهر احداث می گردد

با وبسایت گردشگری تریپ ادوایزر همراه باشید.

به گزارش بیباپ به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اردبیل، ایمانعلی ایمانی در بازدید از محل اجرای این پروژه توضیح داد: این راستا باهدف بهره گیری بهینه از ظرفیت های طبیعی، به طول شش کیلومتر اجرا می گردد که موجب نظم دهی راستا تردد گردشگران خواهد شد.

او بابیان این که پیاده راه می تواند زمینه دسترسی افراد به فضاهای پیاده و بهره گیری از مواهب طبیعی را فراهم سازد، گفت: می توان راستاهای دوچرخه سواری نیز تعریف کرد.

رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مشگین شهر اظهار کرد: پیاده راه های گردشگری، رابط اصلی و پیونددهنده فضاهای پویایی شهری و گردشگران هستند و علاوه بر نقش مالی و اجتماعی، عامل اساسی توسعه گردشگری و حضور فعال گردشگران در فضاهای شهری محسوب می شوند.

او اضافه نمود: با عملیاتی شدن این راستا، جذابیت های منطقه نمونه گردشگری خیاو تا گردولی سبب افزایش تجربه بازدیدکنندگان از مناطق طبیعی و همچنین حفاظت از ارزش های فرهنگی و محیط زیست می گردد.

او اضافه نمود: مشارکت و استقبال اهالی قره درویش در طراحی و احداث این راستا قابل تقدیر است.

منبع: میراث آریا
انتشار: 24 آبان 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 534

به "راستا پیاده راه گردشگری قره درویش تا گردولی در مشگین شهر احداث می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راستا پیاده راه گردشگری قره درویش تا گردولی در مشگین شهر احداث می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید