مدیرعامل بعدی استقلال معین شد ، اعضای نو هیات مدیره آبی ها چه کسانی هستند؟

به گزارش بیباپ، هیئت مدیره آینده استقلال پنج عضو خواهد داشت. از این پنج عضو سه نفر را وزارت ورزش و جوانان انتخاب خواهد نمود و 2 عضو دیگر به انتخاب سازمان خصوصی سازی برگزیده خواهد شد.

مدیرعامل بعدی استقلال معین شد ، اعضای نو هیات مدیره آبی ها چه کسانی هستند؟

به گزارش خبرنگاران پس از استعفای علی فتح الله زاده از سمت مدیرعاملی باشگاه استقلال، حجت کریمی به عنوان سرپرست این باشگاه منصوب شد.

کمیته مشترکی از سوی وزارت ورزش و جوانان به همراه سازمان خصوصی سازی گزینه های مورد نظر خود را انتخاب نموده اند و قرار است از فردا مصاحبه با نامزدهای هیئت مدیره باشگاه استقلال شروع و نفراتی که صلاحیت و توانایی حضور در جمع مدیران ارشد استقلال را دارند، انتخاب شوند.

هیئت مدیره آینده استقلال پنج عضو خواهد داشت. از این پنج عضو سه نفر را وزارت ورزش و جوانان انتخاب خواهد نمود و 2 عضو دیگر به انتخاب سازمان خصوصی سازی برگزیده خواهد شد.

سه عضو انتخابی وزارت ورزش در هیئت مدیره باشگاه استقلال چه کسانی خواهند بود؟

از این جمع سه نفره یک پیشکسوت به عنوان عضو فنی در هیئت مدیره باشگاه استقلال حضور خواهد داشت؛ پیشکسوتی که چند سالی پیراهن استقلال را پوشیده و خاطرات خوبی را از خود در اذهان طرفداران بر جای گذاشته است.

کریمی(سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال) گزینه دیگر وزارت ورزش و جوانان خواهد بود، اخبار دریافتی حکایت از این دارد که او مجوز و تاییدیه های لازم را دریافت نموده است و همچنان در استقلال به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

گزینه دیگر وزارت ورزش و جوانان مدیر مالی و شناخته شده ای در صنعت بوده و در وزارتخانه های مختلف سمت های مهمی داشته است.

اعضای انتخابی سازمان خصوصی سازی در هیئت مدیره استقلال

گفته می گردد یکی از افراد مورد اعتماد حسین قربان زاده(رئیس سازمان خصوصی سازی) به زودی به هیئت مدیره آبی ها اضافه خواهد شد.

عضو پنجم هیئت مدیره باشگاه استقلال فردی حقوقی خواهد بود. عضو حقوقی انتخابی سازمان خصوصی سازی مورد اعتماد طرفداران است.

همانطور که اشاره شد، شواهد حاکی از آن است که کریمی به فعالیت خود در استقلال ادامه داده و علاوه بر این، به زودی به جای سرپرست مدیرعاملی، مدیرعامل استقلال نامیده خواهد شد.

به نظر می رسد کریمی که پس از جانشینی فتح الله زاده با همان نفرات قبلی ادامه همکاری داده بود، در روزهای اخیر دست به تغییرات گسترده ای در استقلال زده است، میخواهد با تجدید نظر در تیم مدیریتی خود، مدیرانی را به کار گیرد که از لحاظ فکری به او نزدیک هستند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1402 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 2541

به "مدیرعامل بعدی استقلال معین شد ، اعضای نو هیات مدیره آبی ها چه کسانی هستند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل بعدی استقلال معین شد ، اعضای نو هیات مدیره آبی ها چه کسانی هستند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید