قیمت های پیشنهادی نجومی مسکن در مناطق لوکس

به گزارش بیباپ، نتیجه تحقیقات از قیمت های پیشنهادی فروشندگان ملک در آگهی های مجازی و همچنین بعضی واسطه های ملکی در بازار نشان می دهد، بعضی مالکان همچنان تحت تاثیر موج جهش قیمتی مسکن طی سال های اخیر، نرخ هایی غیرمتعارف را برای ملک خود پیشنهاد می دهند.

قیمت های پیشنهادی نجومی مسکن در مناطق لوکس

به گزارش دنیای اقتصاد؛ آنالیز قیمت های اعلامی از سوی تعداد فروشندگان حاکی از آن است که نرخ های غیرمتعارف پیشنهادی در مناطق لوکس بیش از مناطق میانی و نیمه جنوبی پایتخت به چشم می خورد.

در مناطق جنوبی قیمت های پیشنهادی مالکان تا حد زیادی به قیمت های قطعی معامله شده طی هفته های اخیر نزدیک است. آنالیز ها درخصوص چرایی فراوانی قیمت های پیشنهادی غیرمتعارف در مناطق لوکس نسبت به سایر مناطق شهری پایتخت حکایت از آن دارد که در مناطق لوکس، فروشندگان غالبا عجله ای برای فروش ندارند بنابراین احتمالا ارائه تخفیف و عقب نشینی از نرخ های پیشنهادی در بین این گروه از مالکان کم است.

در مقابل در مناطق میانی و مخصوصا جنوبی شهر تهران وقتی املاک با قیمت های غیرمتعارف مشتری نداشته باشند، در شرایطی که بازار مسکن، شیب کاهشی به خود گرفته مالکان کوشش می نمایند از نرخ های پیشنهادی غیرمتعارف خود عقب نشینی نمایند.

به گفته بعضی واسطه های ملکی موج کاهشی قیمت ها فعلا و در صورت تداوم وضع موجود ادامه خواهد داشت و در حال حاضر نشانه هایی از تداوم جهش قیمتی از سال های گذشته دیده نمی گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 9 تیر 1400 بروزرسانی: 9 تیر 1400 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 1979

به "قیمت های پیشنهادی نجومی مسکن در مناطق لوکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت های پیشنهادی نجومی مسکن در مناطق لوکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید