فهرست ورودی و خروجی احتمالی استقلال در نیم فصل

به گزارش بیباپ، تیم فوتبال استقلال در نیم فصل با تغییرات چشمگیری روبرو می شود.

فهرست ورودی و خروجی احتمالی استقلال در نیم فصل

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، تیم فوتبال استقلال با سرمربیگری محمود فکری در حالی رقابت های لیگ برتر را پشت سر می گذارد که آبی پوشان تا به اینجای رقابت ها از 12 بازی توانستند 22 امتیاز کسب کنند و با تفاضل گل بهتر نسبت به تیم سپاهان در صد جدول مسابقات قرار بگیرند.

استقلالی ها با برگزاری سه دیدار دیگر در لیگ رسما وارد نیم فصل می شوند و آبی پوشان بدون شک در تیم فصل دستخوش تغییراتی خواهند شد.

طبق پیش بینی های انجام شده قرار است محمود فکری سرمربی آبی پوشان لیست ورود و خروج خود را در اختیار مدیران باشگاه قرار دهد تا این تیم با تغییراتی روبرو گردد. البته تا به این لحظه لیستی از سوی فکری به باشگاه نرسیده و مسئولان در انتظار دریافت لیست کتبی سرمربی تیمشان هستند.

البته با وجود اینکه لیستی به باشگاه ارائه نشده، اما از گوشه و کنار شنیده می گردد برخی از اعضای کادر فنی بازیکنانی را مد نظر دارند تا در نیم فصل جذب کنند و حتی مذاکراتی نیز انجام شده است.

به هر حال از طرفی هم با وجود صحبت هایی که کادر فنی با گزینه های مد نظر داشته، سیاست باشگاه استقلال هم در این است که مذاکرات به طور رسمی از سوی مدیریت باشگاه دنبال گردد؛ بنابراین اعتقاد مدیران استقلال گویا بر این است که مذاکرات با بازیکنان جدید برای جذب در نیم فصل از سوی باشگاه باشد در حالیکه در این میان برخی از کادر و مدیران به صورت محرمانه مذاکرات پشت پرده داشته اند.

اعلام اسامی ورود و خروج از سوی فکری قرار است به زودی در نشستی با مدیران باشگاه مطرح گردد تا طبق نام های روی کاغذ، استقلال رسما وارد جابجایی گردد.

گفتنی است تیم فوتبال استقلال در دفاع چپ ضعف هایی دارد و خط هافبک نیز باید ترمیم گردد که به همین منظور در لیست بازیکنان مد نظر احتمالا فکری به دنبال جذب بازیکن هافبک و مدافع در تیمش باشد.

ورودی های احتمالی استقلال در نیم فصل:

میلاد جهانی هافبک تیم فوتبال ذوب آهن توافقات نهایی با استقلالی ها داشته و البته این موافقت گویا از طریق همان کادر فنی باشد و مدیریت باشگاه باید در جریان این انتقال قرار بگیرد. جهانی یکی از بازیکنان مد نظر آبی پوشان است که بدون وجود هر مسئله ای می تواند نیم به استقلال بپیوندد.

مهدی کیانی از دیگر گزینه های مد نظر استقلال است که با وجود مذاکرات بین طرفین شانس برای استقلالی شدن دارد.

امید ابراهیمی بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال که این روز ها در الاهلی قطر حضور دارد گویا مذاکراتی را با یکی از اعضای کادر فنی داشته و شانس زیادی برای پوشیدن دوباره پیراهن استقلال را دارد البته اگر رقم پیشنهادی این بازیکن با بودجه باشگاه سازگاری داشته باشد.

پژمان منتظری مدافع سابق تیم فوتبال استقلال هم نامش در بین گزینه های مد نظر آبی پوشان مطرح شد، اما به طور رسمی حضور وی در استقلال در نیم فصل قطعی نیست.

علی کریمی هافبک سابق آبی پوشان پایتخت که این روز ها به صورت قرضی در الدحیل قطر حضور دارد نامش در بین گزینه ها مطرح شده، اما احتمال حضورش در جمع شاگردان فکری کم خواهد بود.

همچنین علیزاده بازیکن تیم فوتبال گل گهر جزو گزینه های آبی پوشان در نیم فصل است.

به هر ترتیب باید دید مدیریت باشگاه استقلال در جذب بازیکنان جدید از نام های مطرح شده برای نیم فصل چه اقدامی را در دستور کار قرار می دهند.

بررسی خروج و ورود سه آبی پوش

مهدی قایدی بازیکن تیم فوتبال استقلال که بحث فروش او بار ها به تیم های خارجی مطرح شده در استقلال ماندنی است و مدیران و کادر فنی نظری برای خروج این بازیکن از تیم ندارند.

شیخ دیاباته بازیکن خارجی تیم فوتبال استقلال نیز که بحث پیشنهاد ایتالیایی برای او به گوش می رسد در جمع آبی پوش می ماند و جزو خروجی آبی پوشان در نیم فصل نیست.

هروویه میلیچ بازیکن خارجی آبی پوشان پایتخت که با ترک ایران قرار است دوباره قراردادی با آبی ها تنظیم کند در جمع استقلالی ها ماندگار است و از ترکیب این تیم جدا نمی گردد

خروجی های احتمالی استقلال در نیم فصل

فرشید باقری بازیکن تیم فوتبال استقلال که این روز ها با درخواست محمود فکری در اختیار باشگاه قرار گرفته به زودی در نشستی با حضور مدیران باشگاه حاضر می گردد تا شرایط خروج او از استقلال در نیم فصل تعیین گردد.

همچنین فردین رابط از دیگر بازیکنانی است که احتمالا در لیست خروج آبی پوشان در نیم فصل باشد و بعید نیست او به رده امید های تیمش بازگردد.

به هر حال پشت پرده گویا مذاکراتی انجام شده تا این 2 بازیکن از استقلال راهی گل گهر و در نهایت نام علیزاده هافبک این تیم به لیست ورودی های آبی پوشان اضافه گردد.

به هر ترتیب باید دید سیاست باشگاه استقلال در نیم فصل به چه صورت خواهد بود و آیا مدیران گزینه های معرفی شده از طرف فکری را جذب می کنند یا خیر و یا همانند ابتدای فصل گزینه های جذب شده از کانال مستقیم مدیریت به جمع استقلالی ها اضافه می شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 اسفند 1399 بروزرسانی: 6 اسفند 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 1756

به "فهرست ورودی و خروجی احتمالی استقلال در نیم فصل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فهرست ورودی و خروجی احتمالی استقلال در نیم فصل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید