صعود کوهنوردان در آشپزخانه!

به گزارش بیباپ، باتوجه به شیوع کرونا و لزوم ماندن در خانه، بسیاری از کوهنوردان برای حفظ آمادگی خود اجبارا در خانه تمرین می کنند.

صعود کوهنوردان در آشپزخانه!

به گزارش بیباپ، ویروس کرونا باعث شد در سراسرجهان مسابقات و فعالیت های ورزشی لغو و به زمان دیگری موکول شود. ورزش کوهنوردی هم از این قاعده مستثنی نبود. باتوجه به بسته شدن باشگاه های ورزشی، کوهنوردان برای حفظ آمادگی جسمانی خود مجبور شدند که در فضای خانه به تمرین بپردازند. دوران کرونا برای کوهنوردان بسیار سخت است زیرا آنها بیشتر فعالیت خود را در طبیعت گذرانده اند و حالا مجبور هستند برای جلوگیری از شیوع سریع این ویروس در خانه بمانند و به فعالیت بپردازند.

بیشتر کوهنوردان فعالیت های خود را رها نکرده اند. آنها معتقدند که اگر ذهن خود را آماده کنند می توانند از هر چیزی صعود کنند. این صعود و تمرین موجب خواهد شد که قوت انگشتانشان تضعیف نشود.

شخصی که در عکس زیر مشاهده می کنید فعالیت های ورزشی خود را در خانه پیگیری می کند. او می گوید که برای حفظ روحیه خود تصمیم گرفته که صعود را از آشپزخانه آغاز کند! او اظهار می کند که جهت صعود بسیار پیچیده است.

همچنین چالشی در فضای مجازی برای کوهنوردان راه افتاده که از آنها خواسته شده تا از کابینت، مبلمان و یا سایر وسایل خانگی خود صعود کرده و در فضای مجازی منتشر کنند. حتی بسیاری برای عکس منتخب جایزه در نظر گرفته اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 1090

به "صعود کوهنوردان در آشپزخانه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صعود کوهنوردان در آشپزخانه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید