سریال ستایش 4 هم ساخته می گردد؟ لطفا نه!

به گزارش بیباپ، سریال ستایش یکی از معدود ساخته های صداوسیماست که به علت کیفیت پایین ساخت در فصل دوم خود، پخش آن متوقف شد و از این حیث یک رکورددار محسوب می گردد. فصل سوم این سریال با باگ ها و انتقاداتی که به آن وارد بود بالاخره شب گذشته به سرانجام رسید و حالا به نظر می رسد در کنداکتور صداوسیما و شبکه سوم سیما یک جایگزین مجذوب کننده دارد: سریال فوق لیسانسه ها.

سریال ستایش 4 هم ساخته می گردد؟ لطفا نه!

اما سریال ستایش و فصل سوم آن در همان روزهای اول هدف منتقدان و کاربران در شبکه های اجتماعی نهاده شد. جایی که سوژه اصلی این سریال یعنی ستایش پس از رسیدن به میان سالی در نقش خود جلوی دوربین رفت و در فصل سوم دوباره با گریم جوانی حاضر شد. گاف عجیبی که سریال سازان این مجموعه تلویزیونی توجیه عجیب برای آن داشتند و عنوان کردند: جوانی ستایش در فصل سوم به علت رسیدن او به آرامش است.

از طرف دیگر همزمانی که نقدها بالایی در شبکه های اجتماعی از این سریال می گردد، شاهدیم که فصل سوم سریال ستایش مخاطب بالایی نیز در شبکه سوم سیما داشته و این سوال پیش می آید که اگر همه منتقد این سریال هستند، پس چه کسانی این سریال می بینند؟

کنداکتور خالی و دست خالی صداوسیما

طی یکی دو سال قبل سه برنامه در صداوسیما بخش زیادی از مخاطبان را جذب خود می کرد. برنامه 90 با اجرای عادل فردوسی پور، برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان و برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری. در واقع این تاک شو ها در کنار برنامه ورزشی پرطرفدار بخش زیادی از مجذوب کنندهیت کنداکتور سیما را جذب خود نموده بود. در ادامه با خاتمه یافتن ساخت خندوانه و دورهمی و البته اخراج عادل فردوسی پور از شبکه سوم سیما، کنداکتور سیما از برنامه های مخاطب پسند خالی شد. در این شرایط اگر برنامه پیروز عصر تازه به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی نبود، می توانستیم با مشاهدات بهتری بگوییم کنداکتور سیما از برنامه مجذوب کننده خالی است. پس از خاتمه فصل نخست برنامه عصر تازه، سریال ستایش بود که به تنها گزینه دورهمی های شبانه برای تماشا یک سریال تبدیل شد. در واقع دست خالی صداوسیما و نداشتن برنامه ای در حوزه تاک شوهای اجتماعی باعث شد، سریال ستایش به گزینه ای برای مخاطبان تبدیل گردد.

در این زمینه بخوانید:

سعید سلطانی؛ کارگردانی که از پس از باران به سریال ستایش رسید!

سریال ستایش3 شروعی تازه؛ اما برای گاف ها و حاشیه های عجیب!

ساخت سریال ستایش4 ؟

اما به نظر می رسد استقبال از سریال ستایش به مذاق مدیران سیما و سریال سازان این مجموعه تلویزیونی خوش آمده و زمزمه هایی برای ساخت فصل چهارم مطرح می گردد. این درحالی است که این سریال در تمامی فصل های خود دارای ایرادات فنی و محتوایی بوده و عرف رایج در سریال چند فصلی پیروزیت فصل های نخست است.

در واقع این سریال در این روزها به سوژه ای برای ویدئوهای طنز در شبکه های اجتماعی تبدیل شده و ساخت فصل چهار سریال ستایش چه حرف تازه ای می تواند داشته باشد که در سه فصل ابتدایی آن زده نشده ؟!

منبع: ایرنا زندگی
انتشار: 24 آذر 1400 بروزرسانی: 24 آذر 1400 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 2190

به "سریال ستایش 4 هم ساخته می گردد؟ لطفا نه!" امتیاز دهید

3 کاربر به "سریال ستایش 4 هم ساخته می گردد؟ لطفا نه!" امتیاز داده اند | 3.7 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سریال ستایش 4 هم ساخته می گردد؟ لطفا نه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید