زنان سبیل گربه ای که اجساد مردگان را می خورند!

به گزارش بیباپ، وب سایت فرارو: قبیله ای ناشناخته در اعماق جنگل های پرو وجود دارد که اعضای آن جنازه بستگان مُرده خود را می خورند! الکسی کولبوف ماجراجوی اهل روسیه در سفر به پرو به دیدن این قبیله عجیب و غریب که ماتسیس نام دارد رفته است.

زنان سبیل گربه ای که اجساد مردگان را می خورند!

زنان این قبیله باستانی سبیل های منحصربفرد گربه ای دارند که به وسیله الیاف نازک برگ های نخل ساخته شده است. زنان ماتسیس در هر طرف صورت می توانند تا ده شاخه از این الیاف ها را داشته باشند که برای آن ها یک زیبایی محسوب می شود.

بر روی چهره برخی از آنان ازجمله بچه ها رنگ قرمز کشیده شده که سبب ایجاد قدرت در آنان می شود. این زنان همچنین خالکوبی بر چهره دارند. ماتسیس ها این آرایش ها را زیبا می دانند و همچنین راهی برای شناسایی آنان در برابر آدم ربایی توسط قبایل دیگر است، اتفاقی که در جنگل های بارانی آمازون در بین قبایل متداول است.

الکسی دو روز را در جنگل های آمازون طی کرد تا به این قبیله رسید و به مدت 8 روز نیز در کنار آنان ماند. او می گوید یک از اعضای قبیله به وی گفته که پس از مرگ پدربزرگش پایش را خورده است. با این حال الکسی می گوید مُرده خواری در این قبیله نسبت به قبل کمتر شده است.

این ماجراجو اعضای قبیله را مهربان توصیف کرده و می گوید هنگام خداحافظی دو تن از زنان قبیله گریه می کردند و از من سؤال کردند آیا دوباره به آنجا خواهم رفت؟

منبع: برترین ها
انتشار: 2 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 1201

به "زنان سبیل گربه ای که اجساد مردگان را می خورند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنان سبیل گربه ای که اجساد مردگان را می خورند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید