جزئیات بازگشت حجاج به ایران در 19 فرودگاه کشور

به گزارش بیباپ، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: حجاج ایرانی 25 مرداد تا 17 شهریور در قالب 361 پرواز به 19 فرودگاه کشور باز می گردند و از آنها می خواهیم همه توصیه های سازمان حج و زیارت را رعایت کنند.

جزئیات بازگشت حجاج به ایران در 19 فرودگاه کشور

ایسنا:رضا جعفرزاده درباره جزئیات بازگشت زائران ایرانی گفت: بازگشت زائران ایرانی از 25 تا 17 شهریور ماه در قالب 361 پرواز توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ایران ایر ادامه خواهد داشت که طی این 21 روز زائران به 19 فرودگاه کشور در استان های مختلف می رسند.

وی با بیان اینکه 176 پرواز از جده و 185 پرواز از مدینه به سمت 19 ایستگاه مورد نظر حرکت خواهند کرد، اظهار کرد: برای سازمان هواپیمایی کشوری اولویت اول ایمنی پروازهاست که باید به خوبی محقق شود تا زائران ایرانی به ویژه آنهایی که از رنج های سنی بالاتری برخوردار هستند به راحتی بتوانند به کشور بازگردند.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه هر یک از زائران حداکثر می توانند 20 کیلوگرم بار با خود داشته باشند، گفت: در بخش هوایی سازمان هواپیمایی کشوری به عنوان دستگاه حاکمیتی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، شرکت هندلینگ و … هر یک وظایف خود را باید به خوبی در این زمینه انجام دهند تا بستر لازم برای آسایش و امنیت زائران و پروازها فراهم شود. همچنین از زائران درخواست داریم که همه توصیه های سازمان حج و زیارت را که در قالب بسته های آموزشی به آنها ارائه شده است، را رعایت کنند تا بتوانیم به خوبی از پس این وظیفه برآییم.

بیش از 88 هزار و 561 زائر امسال به خانه خدا رفته اند که همه آنها از طریق شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران پروازشان اجرا شده است.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 16 شهریور 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 270

به "جزئیات بازگشت حجاج به ایران در 19 فرودگاه کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات بازگشت حجاج به ایران در 19 فرودگاه کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید